Foliowe osłony do altan i na taras

Home / Foliowe osłony do altan i na taras
Coraz większą popularnością wśród naszych klientów cieszą się foliowe osłony do altan, które pozwalają korzystać z uroków naszych ogródków nawet podczas niesprzyjającej pogody. Są mrozoodporne, wodoodporne oraz skutecznie chronią przed wiatrem. Solidnie wykonane z najwyższej jakości materiałów. Wyglądają pięknie a przy tym są rozwiązaniem bardzo praktycznym - w dowolnym momencie osłony foliowe można podwinąć i zapiąć za pomocą pasków do podwieszania. Dzięki skorzystaniu z takiego rozwiązania nasze altany stają się całoroczne. Do produkcji osłon altankowych używamy tylko bardzo wytrzymałych tkanin – ramka zrobiona jest z grubego materiału PCV o gramaturze 650g/m2, dostępna w szerokiej gamie kolorystycznej, natomiast foliowa osłona wykonana jest z przezroczystego materiału o grubości 0,65 mm. Zastosowanie folii na tak dużej powierzchni daje mnóstwo światła oraz bardzo dobrą widoczność. Foliowe osłony do altan  

Osłony altankowe z folii produkcja na wymiar

Nie posiadamy gotowych osłon w magazynie, gdyż wszystkie osłony altankowe z folii przygotowywane są na indywidualne zamówienie klienta pod konkretny wymiar. Klient we własnym zakresie wymierza altankę a my na podstawie tych wymiarów sporządzamy projekt foliowej osłony. Oczywiście klient wybiera również kolor ramki z materiału PCV. Następnie nasi fachowcy przechodzą do wykonania projektu. Po wprowadzeniu wymiarów na rysunek, klient proszony jest o sprawdzenie projektu. Musimy mieć pewność, że nasza realizacja będzie w pełni spełniała Państwa oczekiwania. Po akceptacji przechodzimy niezwłocznie do wykonania zamówienia, tak aby gotowa osłona altankowa z folii znalazła się jak najszybciej u klienta.

Foliowe osłony do altany i na tarasy - cena i sprzedaż

Nasza firma prowadzi sprzedaż internetową foliowych osłon do altan. Proces składania zamówienia odbywa się drogą mailową pod adresem: plandeki@planmat.pl, a wszelkie odpowiedzi na pytania dotyczące zamówienia można uzyskać pod numerem telefonu: 780 090 280. Również zapytania cenowe prosimy kierować na nasz adres mailowy razem ze szczegółami zamówienia. Dopiero po otrzymaniu takich informacji, jesteśmy w stanie wycenić Państwa zamówienie. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi firmami przewozowymi, dlatego też osłony foliowe wysyłamy bezpiecznie na wskazany adres i we wcześniej ustalonym terminie.
Wycena plandek