Żółte plandeki na wymiar

Home / Żółte plandeki na wymiar

Żółte plandeki na wymiar - produkcja i sprzedaż plandek. Realizacja cała Polska. Szybka dostawa. Plandeka żółta cena i rozmiar - SPRAWDŹ DALEJ

Żółte plandeki z PCV, które produkujemy na zamówienie są szeroko wykorzystywane w przedsiębiorstwach produkcyjnych i handlowych, logistyce, branży wydobywczej (zwłaszcza gazownictwo) oraz gospodarstwach rolnych i ogrodnictwie. Ich cechą charakterystyczną jest, że są bardzo mocne i wytrzymałe oraz termoodporne. Nie ulegają szybkiej degradacji na słońcu i mrozie. Plandeka żółta PCV dodatkowo odznacza się bardzo dużą funkcjonalnością. Plandeki najczęściej wykorzystywane są do ochrony przed deszcze, śniegiem i brudem. Jednak z tych materiałów produkujmy również kotary przemysłowe oraz pokrowce na maszyny i palety.

 

PLANDEKA ŻÓŁTA NA ZAMÓWIENIE - ZADZWOŃ TEL KOM 780 090 280

✔ plandeki okryciowe ✔ plandeki rolnicze ✔ plandeki dla przemysłu ✔ plandeki altankowe ✔ plandeki kotarowe

żółte plandeki

Plandeki żółte PCV zastosowanie

81%
Rolnictwo i ogrodnictwo
90%
Przemysł
88%
Logistyka

Plandeki ochronne PCV kolor żółtyPlandeki żółte

Produkcja plandek z materiału PCV. Do dyspozycji klientów mamy trzy różne rodzaje materiału. Podstawowe materiały plandekowe posiadają gramaturę 630 gramów na m2, 650 gramów na m2 oraz 900 gramów na m2. Wszystkie te materiały pochodzą z Belgii. Ich producentem jest fabryka z wieloletnim doświadczeniem, która proces produkcyjny prowadzi zgodnie z system zarządzania jakością. Wszystkie materiały posiadają klasę 1 i gwarantują najwyższą jakość. Uwaga materiały nie wydzielają nieprzyjemnego zapachu utrudniającego codzienne wykorzystywanie.

Sprzedaż żółte plandeki na wymiar

Kalkulacje wykonujemy według informacji przekazanych przez klienta. Na cenę plandek wypływa między innymi

  • Szerokość i długość plandeki
  • Wielkość zamówienia
  • Rodzaj materiału plandekowego
  • Ilość i rodzaj zakuć
  • Adres dowozu

Plandeka żółta PCV charakterystyka

Wytrzymałość 92%
Odporność pogodowa 95%
Ergonomia 84%
Funkcjonalność 88%

Gdzie kupić żółte plandeki?

Oferujemy szybką produkcję plandek bardzo wysokiej jakości. Plandeki dostarczamy klientom na terenie całej Polski. Paczki dostarczamy własnym transportem lub spedycją. Korzystamy ze sprawdzonych firm logistycznych z bardzo dużą dostarczalnością. Tak zorganizowana logistyka umożliwia nam sprawne realizowanie nawet najbardziej wymagających zleceń.

Plandeki produkowane są przez doświadczoną kadrę. Do zgrzewania wykorzystujemy nowoczesne maszyny Leister, które gwarantują bardzo dużą niezawodność oraz trwałość zgrzewu.

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych oraz firmy.

 

Wycena plandek