Zasłony z plandek do okien 

Home / Zasłony z plandek do okien 
Plandeki gumowane PCV do bardzo dobry materiał ochronny nie tylko przed niepogodą ale również ogranicza dostęp światła. Produkt może służyć jako zasłony z plandek do okien. Im ciemniejszy kolor materiału tym większe ograniczenie dla słońca. Wprawdzie jest to poboczna funkcja plandeki, jednak może stanowić dobrą alternatywą dla rolet z uwagi na łatwość montażu i atrakcyjną cenę. Zasłony z plandek do okien wykonujemy na wskazany wymiar – nie posiadamy standardowych wymiarów na stanie.

załony z plandek do okien

Plandeka na wymiar jako zasłona do okien i nie tylko

Wykorzystanie plandek jako materiału zacieniającego to coraz częstsza praktyka. Przede wszystkim jest to świetne rozwiązanie w budynkach przemysłowych zamiast rolet. Zastosowanie plandeki jako zasłona do okien zdecydowanie ograniczy dostęp światła jednak nie spowoduje całkowitej ciemności. Zmniejszy jedynie natężenie promieniowania i umożliwi na komfortową pracę. Ponadto zasłony z plandek do okien mogą równocześnie stanowić dobrą reklamę. W naszej ofercie zapewniamy plandeki z nadrukiem. Może to być grafika, logo lub napis. Dodatkowo plandeka spełnia funkcję ochronną i nie przepuszcza deszczu, a także może chronić okno przed zabrudzeniami.

Zasłony z plandek na wymiar

Z uwagi na fakt, że wszystkie plandeki wykonujemy na wymiar to format okna nie jest dla nas żadną przeszkodą. Co więcej okucia możemy zamocować w dowolnym ustawieniu tak, aby jak najbardziej ułatwić montaż. Zasłony z plandek do okien wykonujemy z tkaniny PCV 650g/m2. Materiał jest odporny na warunki atmosferyczne i w pełni wodoszczelny. Ponadto oferujemy bogatą paletę kolorystyczną materiału do wyboru. Należy pamiętać, że kolory typu: czarny, brąz, antracyt będę skuteczniej zacieniać nić biały, écru czy jasny szary.

Jak zamawiać plandeki ?

Zamówienie można składać telefonicznie lub mailowo. Należy określić format i kolor plandeki oraz rozmieszenie okuć. Realizacja zwykle nie przekracza tygodnia. Gotowe zasłony z plandek wysyłamy na wskazany adres.

Chcesz wiedzieć więcej ? Skontaktuj się z naszym sprzedawcą : 780-090-280 i zamów plandeki na wymiar już dziś.

Wycena plandek