Plandeki do myjni samochodowej produkcja

Home / Plandeki do myjni samochodowej produkcja
Plandeki do myjni samochodowej produkcja na wymiar. Szeroki wybór materiałów. Szybka dostawa. Najwyższa jakość. Kotary na myjnie cena i rozmiar SPRAWDŹ   Producent plandek do myjni samochodowych. Na zamówienie wykonujemy zabudowy myjni ręcznych i automatycznych. Produkujemy ścianki do myjni z oknami lub bez okien. Wyróżnia nas najwyższa jakość, szybka realizacja oraz szeroki wybór materiałów i akcesoriów. Dostawy realizujemy na terenie całego kraju. Produkcja plandek na myjnie już od 1 sztuki.  

☑ Plandeka z oknem ☑ Kotara przesuwna ☑ Plandeka jednolita bez okna

  Plandeki do myjni

Plandeka kotara przesuwana do myjni rodzaje

Najpopularniejszym materiałem plandekowym używanym do produkcji jest materiał PCV, tak zwany gumowany. Plandeki produkowane z tego materiału charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością mechaniczną i wysoką odpornością na parę wodną oraz detergenty. Ten materiał zwykle rekomendujemy swoim klientom jako najlepszy. Dostępny jest w gramaturze 630 gr/m2, 650 gr/m2 i 680 gr/m2. Plandeki gumowane PCV kolory Wykonujemy plandeki w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej. Wszystkie zamówienia realizujemy według wskazówek klienta. Dostępne są materiały w kolorze niebieskim, szarym, zielonym, czerwonym, białym, czarnym i żółtym. Wykonujemy plandeki kotary przesuwne z oknami na zamówienie.

Gdzie zamówić i kupić plandeki przesuwane na myjnie samochodową?

Realizujemy zamówienia na terenie całej Polski. Wszystkie plandeki i akcesoria można zamówić w naszej firmie w zakładzie produkcyjnym. Zamówienia można składać również telefonicznie oraz za pomocą maila. Każda plandeka przed dostawą przechodzi kontrolę jakości. Dostawy realizujemy za pomocą firm kurierskich. Co nas wyróżniaPlandeki do myjni
  • szybka realizacja
  • najwyższa jakość
  • duże doświadczenie
  • szeroki wybór
  • elastyczne podejście
Wycena plandek