Kurtyna spawalnicza niepalna

Home / Kurtyna spawalnicza niepalna
Kurtyna spawalnicza niepalna, trudnopalna - produkcja na wymiar. Szeroki wybór. Szybka dostawa cała Polska. Kurtyny spawalnicze niepalne z ATESTEM zobacz   kurtyna spawalnicza Na wymiar produkujemy przegrody trudnopalne do stanowisk spawalniczych. Wykonujemy pojedyncze kurtyny według wzoru oraz duże zamówienia pod wymiar. Każda kurtyna trudnopalna produkowana w nasze firmie wykonywana jest z materiału, który posiada specjalny atest z dopuszczeniem. Materiał plandekowy PCV poza odpornością na wysokie temperatury i ogień charakteryzuje się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. W bezpośrednim kontakcie z ogniem pali się, ale w momencie odcięcia źródła zapłonu materiał samoistnie gaśnie.  

Produkcja i sprzedaż kurtyny spawalnicze na wymiar

Na zamówienie klienta możemy również dostarczyć plandeki nietypowe w niestandardowym rozmiarze. Wykonujemy całe zabudowy stanowisk spawalniczych z materiałów trudno zapalnych. Oferujemy wsparcie techniczne podczas doboru materiału, oraz sposobu montażu. Na nasze plandeki udzielamy gwarancji jakości i niezawodności. Więcej na temat materiałów trudnopalnych znajdziesz tu Materiały trudnopalne - Plandeki niepalne samogasnące Materiały, z których produkujemy kotary są również bardzo łatwe w montażu i demontażu. Mamy możliwości produkcyjne wykonywania kotar pod praktycznie każdy stelaż lub konstrukcje. Dostarczamy również kurtyny / ścianki pod mobilne stanowiska spawalnicze.

Kurtyna spawalnicza cena

Wszystkie kotary spawalnicze wykonujemy według rozmiarów. Każda realizacja jest nietypowa i indywidualnie dopasowana do wymagań klienta. Cennik standardowy nie obowiązuje w przypadku tych produktów, każda cena jest ustalana wg przyjętych kryteriów. Cena kurtyn zależy między innymi od:
  • szerokości
  • długości
  • koloru
  • sposobu mocowania
  • ilości sztuk
  • miejsca dostawy.
 

Gdzie zamówić kupić kurtynę spawalnicząkurtyny spawalnicze

Sprzedaż kurtyn spawalniczych prowadzimy na terenie całego kraju. Kurtyny produkowane w naszym zakładzie dostarczamy na adres wskazany podczas składania zamówienia. Dostawa dokonywana jest przez kurierów firm spedycyjnych lub własnym transportem. Koszt dostawy ustalany jest podczas przyjmowania zamówienia. Zamówienia na przegrody spawalnicze można wysyłać mailem lub składać podczas rozmowy telefonicznej. Czas realizacji zamówień wynosi średnio ok 4-6 dni.
Wycena plandek