Plandeki trudnopalne

Home / Plandeki trudnopalne

Plandeki trudnopalne, niepalne produkcja i sprzedaż

Plandeki trudnopalne produkowane z materiałów samogasnących wykorzystywane są w miejscach gdzie ze względu na warunki pracy nie stosuje się typowych plandek PCV lub PE. Produkcja plandek na wymiar z materiału niepalnego odbywa się w oparciu o tkaniny z klasą palności B1. Najczęściej wykorzystywane są w przemyśle wydobywczym, petrochemicznym, spawalnictwie i gazownictwie. Te plandeki znajdują szerokie zastosowanie w miejscach gdzie występuje zagrożenie wybuchem lub kontaktem z iskrami lub ogniem.

Plandeki trudnopalne
plandeka trudnopalna

Plandeka trudnopalna [ samogasnąca ] - jakość i niezawodność

Plandeki produkowane są zgodnie z Systemem Zarządzania Jakością. Każda plandeka, która jest produkowana w naszej firmie przed dostawą przechodzi kontrolę jakości. Dzięki temu naszym klientom dostarczamy wyłącznie produkty, które są gwarantem najwyższej niezawodności. Ma to tym większe znaczenie w przypadku plandek trudnopalnych, które wykorzystywane są w szczególnie wymagających warunkach. Plandeki zgrzewane są z materiałów o różnych kolorach dlatego łatwo można dobrać odpowiednią do konkretnego miejsca. Do produkcji wykorzystujemy najlepsze szwajcarskie maszyny Leister, które zapewniają najwyższą trwałość zgrzewu.

Plandeki trudnopalne właściwości

Wytrzymałość 94%
Odporność pogodowa 91%
Ergonomia 80%
Funkcjonalność 92%

Plandeka trudnopalna zastosowanie

Poniżej przykładowe zastosowanie plandek trudnopalnych, które dostarczyliśmy naszym klientom

  • Kotary spawalnicze
  • Ścianki działowe - zabudowy
  • Kotary na stanowiskach pracy
  • Kaptury na palety
  • Pokrowce na maszyny i narzędzia

Sprzedaż i cennik

Prowadzimy sprzedaż naszych plandek na terenie całego kraju. Dostawy realizowane są zgodnie z terminami. Wszystkie plandeki produkowane na wymiar posiadają indywidualnie kalkulowaną cenę. Wyceny sporządzamy każdorazowo do przesłanego zapytania. Ceny plandek są zależne przede wszystkim od:

  • ilości sztuk na zamówieniu
  • rozmiaru
  • ilości i rodzaju okuć
  • adresu doręczenia

 

Szukasz plandek na wymiar i nie wiesz jakie wybrać, zadzwoń do nas. Pomożemy dobrać odpowiedni materiał, sporządzimy projekt plandeki i wykonamy plandekę według zamówienia.

TEL KOM 780 090 280

Sprawdź dlaczego warto skorzystać z naszej oferty

W naszej pracy preferujemy elastyczne podejście do każdego klienta. Rozumiemy, że każdy projekt plandeki jest spersonalizowany pod konkretne zastosowanie oraz miejsce i sposób montażu. Dlatego każda plandeka wykonywana jest po szczegółowych konsultacjach, a produkcja jest odpowiednio planowana i realizowana. Plandeki odporne na ogień wykonujemy z zakuciami lub bez. Każdy wariant podlega osobnym ustaleniom.

Producent materiałów plandekowych zobowiązany jest wystawić atest trudnopalności B1. Tylko taki materiał spełnia odpowiednie normy i wymagania. Nasze plandeki produkowane są wyłącznie z takich materiałów. Przywiązujemy dużą uwagę do odpowiedniego doboru materiału dlatego współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami.

SPRAWDZONY MATERIAŁ = NIEZAWODNA PLANDEKA TRUDNOPALNA

Posiadamy bardzo dobrze zaopatrzony magazyn materiałów plandekowych oraz zakuć. Współpracujemy z kilkoma firmami spedycyjnymi i posiadamy własny transport. Produkcja plandek odbywa się przy pomocy specjalistycznych zgrzewarek. Wszystko to pozwala nam oferować klientom krótkie terminy realizacji zamówień oraz szybką dostawę na dowolne miejsce w kraju i za granicą.

Wycena plandek