Osłony do altany

Home / Osłony do altany
Osłony do altany cieszą się ogromną popularnością wśród klientów a nasza firma każdego dnia wykonuje wyjątkowe aranżacje altan. To rozwiązanie pozwala na korzystanie ze swoich ogródków praktycznie w każdą pogodę, gdyż każda altana zrobiona jest z materiałów w 100% wodoodpornych, przystosowanych zarówno do niskich, jak i wysokich temperatur (od -40°C do +70°C). Odporna na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych, skutecznie chroni przed wiatrem. W przypadku słonecznej pogody jest możliwość podwinięcia osłony za pomocą dodatkowych pasków bądź całkowitego demontażu, jeśli zajdzie taka potrzeba. Zachęcamy do zakupu osłon do altan, gwarantujemy piękny wygląd Twojej altany i najwyższą jakość wykonania. Osłony do altany

Ściana z folii przezroczystej do altan

Ścianka z folii przezroczystej to najgrubsza dostępna na rynku folia o grubości 1 mm, z której wykonujemy nasze osłony do altan. Jest precyzyjnie zgrzana z ramką PCV w dowolnym kolorze, a całość wygląda pięknie i jest bardzo funkcjonalna - takie rozwiązanie daje mnóstwo światła. Jedynym ograniczeniem jest wysokość okna z folii, która maksymalnie może mieć 130 cm.

Materiał PCV na ramkę

Ramki wykonujemy z bardzo mocnych materiałów PCV to jest polichlorek winylu o gramaturze 650 g/m2, podwójnie gumowany i jednostronnie lakierowany. Dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej, najczęściej wybierane są kolory: biały, ecru, brązowy, szary, niebieski, zielony, czarny, czerwony. Jesteśmy w stanie na takiej plandece wykonać bardzo trwały nadruk. Z tego rozwiązania korzystają najczęściej właściciele altanek przy restauracjach oraz ogródkach piwnych, zapewniając sobie tym doskonałą reklamę.

Osłony do altan na wymiar

Osłony do altan wykonujemy zawsze na podstawie wymiarów przysłanych przez klienta, nie wykonujemy pomiarów u klientów, gdyż jest to nieskomplikowane i każdy jest w stanie samodzielnie prawidłowo wymierzyć altanę. Każdą ściankę mierzymy w taki sposób:
  • szerokość od lewej strony lewej belki do prawej strony prawej belki
  • wysokość od górnej krawędzi górnej belki do samego dołu.

Ile kosztują osłony do altan na zamówienie

Ceny osłon do altan są bardzo różne, wszystko zależy od wymagań i wizji naszych klientów. Najprostszym sposobem, żeby dowiedzieć się, ile będzie kosztować Twoja wymarzona plandeka na zamówienie jest wysłanie do nas zapytania mailowego na adres [email protected]. Prosimy o zamieszczenie wszystkich szczegółów, które pomogą stworzyć nam projekt osłony do altany, a mianowicie: wymiary, rodzaj materiału, kolor plandeki, dodatkowy osprzęt. Również bardzo pomocne jest zrobienie własnoręcznie projektu swojej osłony na altankę oraz podesłanie kilku zdjęć altany. Nasi specjaliści zbierają wszystkie te dane, w pierwszej kolejności wyceniają zamówienia a następnie przechodzą do wykonania projektu plandeki. Po akceptacji wszystkich tych elementów, niezwłocznie wykonujemy Twoją ścianę z folii, po to abyś mógł jak najszybciej cieszyć się urokami altany nawet w niepogodę.
Wycena plandek