Plandeki na wymiar produkcja i sprzedaż

Home / Plandeki na wymiar produkcja i sprzedaż
Plandeki na wymiar produkcja i sprzedaż. Szeroki wybór materiałów oraz akcesoriów. Oferujemy szybką dostawę w całej Polsce. Plandeka na zamówienie SPRAWDŹ   Produkcja plandek według rozmiaru. Naszą ofertę kierujemy do osób, które poszukują:Plandeki na wymiar
 • wytrzymałych plandek odpornych na uszkodzenia
 • szybkiej dostawy zgodnej z ustalonym terminem
 • szerokiego wyboru materiałów i akcesoriów
 • wsparcia technicznego
 

Projekty Produkcja i Sprzedaż plandek - Zadzwoń i zapytaj o wycenę tel kom 780 090 280


Plandeki na wymiar - oferta

Nasze produkty od wielu lat dostarczamy klientom w Polsce i Europie. Realizujemy zamówienia detaliczne na pojedyncze plandeki dla klientów indywidualnych, zamówienia hurtowe dla dystrybutorów oraz specjalistyczne plandeki dla przemysłu. Obsługujemy również klientów z rolnictwa i sadownictwa. Nasza oferta obejmuje min.
 • plandeki okryciowePlandka na wymiar
 • plandeki budowlane
 • plandeki na kontenery
 • plandeki / zabudowy z oknami
 • plandeki na maszyny i urządzenia
 • plandeki na palety
 • plandeki trudnopalne / kurtyny spawalnicze
 • oraz inne produkowane na zamówienie
  Plandeki produkujemy z dwóch podstawowych materiałów: plandeki z PCV Plandeka PCV przez wielu nazywana gumowana lub tirowa charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością i odpornością. Dostępna jest w kolorze białym, szarym, zielonym, niebieskim, czerwonym, czarnym, żółtym, brązowym i beżowym. Z tego materiału można wykonać również plandeki z oknem, które stosuje się w różnych gałęziach przemysłu najczęściej jako kotary. plandeki z PE Ta plandeka jest uniwersalnym rozwiązaniem w miejscach gdzie należy szybko i skutecznie zabezpieczyć osłaniane produkty przed wodą, śniegiem i brudem. Dostępna jest w kolorze szarym, zielonym i niebieskim W naszej ofercie posiadamy również materiały plandekowe trudnopalne, antywłamaniowe oraz wzmocnione przekładkami.  

Plandeki z oczkami, uchwytami, wpustami

Naszym klientom oferujemy bardzo bogaty wybór akcesoriów plandekowych. Do dyspozycji klientów mamy oczka okrągłe o różnej średnicy, oczka owalne oraz oczka kotarowe. Na życzenie produkujemy wpusty pod rurki, linki czy kedry. Na zamówienie dostarczamy również linki gumowe w oplocie, z PP oraz linki celne. Do linek możemy dołączyć karabińczyki lub śruby rzymskie. W celu doboru odpowiednich akcesoriów lub zbrojeń prosimy o kontakt z naszym działem technicznym. Realizujemy zamówienia na nietypowe plandeki według indywidualnych wskazówek. Zapewniamy sprawną obsługę i szybką dostawę na wskazany adres. Produkcja plandek na wymiar - korzystamy z najlepszych europejskich materiałów. Plandeka mocna i odporna - sprawdź naszą ofertę.  

Plandeki cennik

Zadzwoń do nas i sprawdź nasz cennik plandek o rozmiarach standardowych. Zapytania na plandeki przemysłowe można również przesyłać za pomocą poczty elektronicznej. Zwykle przygotowanie kalkulacji z cenami nie zajmuje więcej czasu niż kilka godzin. W sytuacjach pilnych staramy się wyceniać "od ręki".

Plandeki foliowe

Te plandeki na wymiar doskonale sprawdzają się w różnych zastosowaniach gdzie od plandeki wymagana jest transparentność. Takie rozwiązania są często wykorzystywane w produkcji mobilnych ścianek z plandeki, kurtyn do myjni samochodowych lub ścian do altanek

Plandeki rolnicze

Wykorzystywane w gospodarstwach rolnych oraz zakładach przetwórstwa spożywczego. Doskonale sprawdzają się jako plandeki ochronne na płody rolne, plandeki na przyczepy rolnicze czy płachty okryciowe na maszyny i urządzenia. Najczęściej wybieranym materiałem jest tkanina PE.

Plandeki samogasnące

Produkcja plandek trudnopalnych może być wykonywana wyłącznie z materiałów z certyfikatem "B". Taka plandeka może być z powodzeniem wykorzystywana w miejscach gdzie materiał ma być odporny na iskry lub inne małe źródła ognia.  

Szycie plandek na zamówienie - zgrzewanie plandek

Nasi klienci bardzo różnie nazywają proces wytwarzania plandek. Jednak czy to klejenie plandek czy też szycie plandek sprawdza się do tego samego, czyli produkcji według wymiarów klienta. Zapraszamy do współpracy firmy oraz klientów indywidualnych. Dostarczamy pojedyncze sztuki oraz duże zamówienia zbiorcze. Zadzwoń i sprawdź naszą ofertę.  
Wycena plandek