Kotary przemysłowe przesuwne. Śluzy zabezpieczające

Home / Kotary przemysłowe przesuwne. Śluzy zabezpieczające
Kotary przemysłowe przesuwne produkcja na wymiar. Przesuwane kurtyny z plandeki z oknami lub bez. Do magazynu, na hale produkcyjną do auto myjni i inne.   Produkujemy plandeki ścianki działowe. Oferujemy szeroki wybór kolorów i materiałów. Posiadamy plandeki PCV, PE i trudnopalne. Na zamówienie wykonujemy również kotary działowe z oknami. Wszystkie kotary wykonywane są z bardzo mocnych materiałów, które zapewniają długotrwałe użytkowanie.  

Kotara przemysłowa na wymiar - Zadzwoń tel kom 780 090 280

  Kotary przesuwne

Śluzy przesuwne PCV. Śluza ochronna

Nasze produkty dostarczamy na terenie całej Polski. Produkujemy kotary na wymiar do magazynu, na hale przemysłowe, stanowiska montażowe, myjnie samochodowe, serwisu i innych miejsc gdzie szybko i sprawnie należy oddzielać fragmenty większych pomieszczeń. Ścianki z plandeki produkujemy w kolorze szarym, niebieskim, czerwonym, żółtym, zielonym, czarnym i białym. Kotara z oczkami do podwieszenia wykonywana jest ze specjalnego materiału PCV belgijskiej firmy SIOE N. Ten materiał charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością. Jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne w tym mróz i promienie słoneczne Oczka kotarowe do każdej zasłony wyprodukowane są ze stali wysokiej jakości. Dodatkowo oczka posiadają ochronę antykorozyjną w postaci grubej ocynku ogniowego.   Jak zamontować kurtynę przesuwną? Przesłony przemysłowe można bardzo szybko i sprawnie zamontować. Na życzenie możemy na górnej krawędzi plandeki zamocować za pomocą nitów specjalne kółeczka kotarowe o średnicy fi 40mm. Taka średnica kółek pozwala na bezpieczny montaż kotary na różnego rodzaju rurkach. Nie polecamy montażu na prowadnicach typu tirowego gdyż bardzo często ulegają zabrudzeniu i ścianka podczas przesuwania blokuje się i utrudnia pracę  

Dlaczego warto wybrać nasze plandeki na przesuwne ścianki działowe

  • łatwy i szybki montażKotary przemysłowe przesuwne
  • bardzo duża wytrzymałość i bezawaryjność
  • szeroki wybór
  • bardzo praktyczne w użyciu
  • nie blokują się przy przesuwaniu

Kurtyna przemysłowa na wymiar

Kurtyny przemysłowe produkujemy według indywidualnych rozmiarów przekazanych przez klienta. Realizujemy zlecenia na dostawy pojedynczych kurtyn, możemy również wyprodukować całe zabudowy stanowisk pracy Kotary przemysłowe chronią i zabezpieczają przed:Kotara przemysłowa przesuwna
  • zimnem (utratą ciepła)
  • hałasem
  • brudem
  • wiatrem
  • wilgocią
Zapraszamy do współpracy firmy i osoby indywidualne. Zapewniamy szeroki wybór i najwyższą jakość. Zabudowy plandekowe hal przemysłowych i magazynów.    

Zasłony przemysłowe produkcja i sprzedaż

Przy składaniu zapytań na plandeki produkowane na zamówienie należy podać wszystkie niezbędne rozmiary oraz cechy charakterystyczne jak kolor, ilość oczek, nadruk itd Cena plandeki sporządzana jest w oparciu o przekazane dane i odpowiada konkretnemu produktowi zrobionemu na zlecenie. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.
Wycena plandek