Zabudowy plandekowe na wymiar

Home / Zabudowy plandekowe na wymiar

Zabudowy z plandek według projektu

Oferujemy bardzo szeroką gamę materiałów plandekowych, z których produkujemy zabudowy plandekowe. Dysponujemy kilkoma materiałami o różnej gramaturze oraz splocie. Do wyboru są materiały typowe - standardowe oraz materiały trudnopalne. Wszystkie plandeki działowe mową być zakute w szeroką gamę oczek oraz posiadać dodatkowe zbrojenie w postaci linek, pasków, karabińczyków itp.

Do wyboru naszych klientów są materiał na plandeki niebieskie, szare, zielone, czerwone, żółte, czarne, białe.

Produkujemy ścianki działowe oraz kurtyny przesuwne z oknami oraz bez okien. Wykonujemy zamówienia na plandeki według wzoru / projektu klienta. Korzystamy wyłącznie z najlepszych materiałów co daje gwarancję długotrwałego bezproblemowego użytkowania.

Zabudowy można stosować wewnątrz i na zewnątrz. Są bardzo odporne na uszkodzenia i warunki pogodowe.

Zabudowy plandekowe rodzaje

Sprawdź nasze portfolio najpopularniejszych plandek, poza tym nasza produkcja może wykonać każdą plandekę na zamówienie

  • Plandeki kotarowe - kurtyny przesuwne
  • Ścianki działowe
  • Plandeki altankowe z oknami
  • Przegrody stanowisk pracy
  • kotary spawalnicze
Zabudowy plandekowe

Jako producent plandek możemy wykonać pojedyncze plandeki w oparciu o przedstawione wskazówki oraz wykonać produkcję całej grupy różnorodnych lub tych samych produktów. Cechuje nas duża elastyczność i krótki czas produkcji. Każda zabudowa z plandeki wykonywana jest przez doświadczonych pracownik z dużym stażem i bogatym doświadczeniem. Zapewniamy najwyższą jakość zgrzewu. Nasze zgrzewy są bardzo mocne i odporne na uszkodzenia. Do produkcji używamy maszyn szwajcarskiego producenta Leister.

Szukasz plandek na wymiar i nie wiesz jakie wybrać, zadzwoń do nas. Pomożemy dobrać odpowiedni materiał, sporządzimy projekt plandeki i wykonamy plandekę według zamówienia.

TEL KOM 780 090 280

kotara przesuwna na halę

Zabudowy plandekowe właściwości

Wytrzymałość 95%
Odporność pogodowa 92%
Ergonomia 86%
Funkcjonalność 90%

Dlaczego warto wybrać nasze produkty

  • najwyższa jakość materiau
  • bardzo mocne i wytrzymałe zgrzewy
  • szeroki wybór materiałów i akcesoriów
  • szybka realizacja
  • dostawa w dowolne miejsce

Zabudowy plandekowe zastosowanie

Kotara przesuwana na oczkach doskonale sprawdza się w miejscach gdzie szybko i sprawnie należy składać lub rozkładać przegrody oddzielające jedno miejsce od drugiego. Zakuta w specjalne oczka kotarowe umożliwia bardzo łatwą bezproblemową obsługę. Bardzo często wykorzystywana w magazynach, halach produkcyjnych, serwisach lub myjniach samochodowych.

Kurtyna spawalnicza to doskonała ochrona miejsca pracy. zabudowa wykonana z plandeki trudnopalnej chroni i zabezpiecza osoby i przedmioty. Kurtyny są lekki i łatwe w montażu i demontażu.

Wykonujemy plandeki altankowe na zamówienie. Plandeki z oknem lub bez okien. Każda plandeka może być wyposażona w paski do podwijania i oczka obrotowe. Dysponujemy dużym wyborem kolorów. Realizujemy zamówienia na plandeki standardowe i nietypowe.

Ścianki działowe produkujemy wyłącznie z grubych i mocnych plandek. Plandeka może mieć zagrzane okno. Plandeki po całym obwodzie są podwójnie zagrzane aby wzmocnić łączenie ścianki plandekowej z konstrukcją. Produkcja odbywa się na podstawie przesłanego projektu.

Wycena plandek