Pokrowce na wyspy handlowe

Home / Pokrowce na wyspy handlowe

Okrycia z plandeki to idealna forma ochrony nie tylko przed warunkami atmosferycznymi. Jednym z oferowanych przez nas rozwiązań są pokrowce na wyspy handlowe. Tego rodzaju pokrowce idealnie odgradzają stoiska handlowe, które zakrywa całą wyspę zapewniając ochronę towaru. Lekkość materiału nie przysparza problemów podczas samodzielnego zakładania i zdejmowania okrycia, a zastosowanie dodatkowych udogodnień jak suwaki lub rzepy na krawędziach czy ściągacze na dolnej krawędzi jeszcze bardziej ułatwiają zadanie. Co więcej materiał jest trwały, deszczoodporny, odporny na zabrudzenia i nie poddaje się gnieceniu.


pokrowiec na wyspe handlową
pokrowce na wyspy handlowe

Producent pokrowców handlowych

Specjalizujemy się w produkcji na wymiar według indywidualny potrzeb Klienta. Z tego powodu nasz produkt jest unikatowy i dopasowany ściśle do konkretnego rozwiązania i koncepcji kupującego. Nie mamy ograniczeń w wykonaniu, chętnie podejmujemy wyzwania i realizacje nowatorskich pomysłów. Oferujemy pokrowce na wymiar do rozmaitych rozwiązań i z różnych materiałów.

Pokrowiec na wymiar na stoisko handlowe

Mamy świadomość, że każde stanowisko handlowe ma różny format dlatego oferujemy wyłącznie produkcję pokrowców na wymiar. Co więcej realizacja odbywa się po uzgodnieniu indywidualnych potrzeb chociażby koloru czy dodatkowych udogodnień jak zapięcia na suwak, rzepy, zakucie oczek, mocowanie ściągaczy czy wykonanie kieszeni w okryciu. Dzięki temu oferujemy pokrowce na wysypy handlowe dopasowane do konkretnego zapotrzebowania, nie jest to produkcja seryjna.

Pokrowce z poliestru

Tkanina, z której wykonywane są pokrowce na wysypy handlowe to poliester. Jest to lekki, a zarazem trwały materiał wykazujący właściwości wodoodporne - nie jest higroskopijny i nie chłonie wody. Jego dodatkowym atutem w wykorzystaniu jako pokrowce na wysypy handlowe jest fakt, że jest sprężysty i nie ulega gnieceniu. Co więcej, nie sprawia trudności podczas składania, jest elastyczny i trwały. Dużym atutem jest również atrakcyjna cena, zdecydowanie niższa niż, np.: plandeki wykonanej z PCV.

W naszej ofercie zapewniamy dwa rodzaje pokrowców z poliestru:
-typ oxford - tkanina poliestrowa powlekana poliuretanem, niezwykle lekka, a zarazem trwała;
-typ kodura - jest to poliester z warstwą PVC, tkanina jest dość sztywna, grubsza i mocniejsza niż wersja oxford.

Poliester ma szerokie zastosowanie i jest z powodzeniem wykorzystywany do produkcji nie tylko pokrowców, ale również parasoli, mebli ogrodowych, leżaków czy saszetek. Zadzwoń i sprawdź: 780-090-280

Wycena plandek