Plandeki PE przemysłowe wodoodporne

Home / Plandeki PE przemysłowe wodoodporne
Plandeki PE
plandeka niebieska
Plandeki zielone
plandeka szara

Plandeki PE przemysłowe

W naszej ofercie znajduje się produkcja plandek na wymiar z materiału PE. Ten materiał pozwala na wykorzystywanie go w praktycznie każdej sytuacji gdzie należy zabezpieczyć towary, maszyny lub obiekty. Doskonale sprawdza się w roli tymczasowego zabezpieczenia przed warunkami pogodowymi, zabrudzeniem lub szkodami mechanicznymi. Producent plandek PE: wszystkie zamówienia realizujemy według wskazanych parametrów, plandeki zakuwamy w różne oczka oraz inne akcesoria plandekowe.

Plandeki PE oferta

Sprzedaż plandek o różnych gramaturach: 90 gr/m2, 120 gr/m2 i 200 gr/m2

Plandeki produkowane na zamówienie dostępne są w kolorach: niebieski, zielony, szary

Plandeki PE zastosowanie

93%
Rolnictwo i ogrodnictwo
86%
Przemysł
80%
Logistyka

Plandeka okryciowa - ochronna zalety

Plandeka z PE posiada bardzo dobre właściwości ochronne. Doskonale zabezpiecza przed deszczem, śniegiem i wodą - jest w pełni wodoodporna. Bardzo dobrze chroni również przed kurzem i brudem. Okrywane przedmioty zabezpiecza również przed zniszczeniami wynikającymi z przesuwania, przewożenia lub przenoszenia. Jest bardzo lekka i ergonomiczna. Zakuta w oczka po całym obwodzie pozwala na szybki i łatwy montaż nawet w trudnych sytuacjach.

Plandeki sprzedaż i cena

Oferujemy plandeki szablonowe o stałych rozmiarach lub plandeki produkowane na zamówienie. Ceny plandek na wymiar ustalane są według indywidualnych warunków jak:

  • Rozmiar plandeki
  • Ilość sztuk
  • Rodzaj materiału plandekowego
  • Ilość i rodzaj zakuć
  • Miejsce dostawy

Plandeki PE właściwości

Wytrzymałość 80%
Odporność pogodowa 80%
Ergonomia 90%
Funkcjonalność 90%

Zamówienia plandek można składać w siedzibie firmy, drogą mailową lub telefonicznie. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy. Plandeki dostarczamy również do jednostek budżetowych takich jak straż pożarna, szkoły, sztaby kryzysowe i inne. Plandeki dostarczamy na terenie całego kraju sprawdzonymi firmami spedycyjnymi.

Szukasz plandek na wymiar i nie wiesz jakie wybrać, zadzwoń do nas. Pomożemy dobrać odpowiedni materiał, sporządzimy projekt plandeki i wykonamy plandekę według zamówienia.

TEL KOM 780 090 280

Plandeki PE dlaczego warto wybrać naszą ofertę

Produkcja plandek przebiega według ściśle określonej procedury. Do produkcji wykorzystujemy tkaniny wyłącznie sprawdzonych dostawców z wieloletnim doświadczeniem. Dysponujemy również bogatą ofertą okuć, które tak jak materiał odznaczają się najwyższą jakością i niezawodnością. Dzięki temu naszym klientom zawsze możemy dostarczać niezawodne i solidne plandeki.

Cenimy czas naszych klientów i zdajemy sobie sprawę jak ważna jest terminowa dostawa zamówionych materiałów. Dlatego podchodzimy elastycznie do każdego zamówienia. Staramy się aby dostawa plandek odbywała się w możliwie najkrótszym czasie od złożenia zamówienia. Wszystkie zamówienia dostarczamy na wskazany adres lub umożliwiamy odbiór osobisty.

Dysponujemy bardzo dobrze zaopatrzonym magazynem. Materiały plandekowe wykorzystywane do produkcji oraz wszystkie okucia zaprezentowane są na naszej stronie dzięki czemu klient może szybko i łatwo dokonać wyboru odpowiedniego rozwiązania. Pomagamy klientom na każdym etapie poprzez wykonanie projektu, dobranie materiału aż po konkretne rozwiązania w obszarze okuć.

Wycena plandek