Mrozoodporne plandeki na zimę

Home / Mrozoodporne plandeki na zimę
Chciałbyś zacząć korzystać ze swojego tarasu bądź altanki w okresie zimowym w mroźne dni a nie wiesz, jak to zrealizować? Czy może szukasz szybkiego i praktycznego zabezpieczenia na czas zimy dla Twojego drewna kominkowego, basenu czy innych przedmiotów? Jeśli tak to doskonale trafiłeś - nasza firma oferuje bardzo wytrzymałe mrozoodporne plandeki na zimę nadające się dla wielu zastosowań. Wszystkie nasze plandeki, które wykorzystujemy do produkcji, są materiałami mrozoodpornymi, dostosowanymi do ujemnych temperatur maksymalnie – 30°C. Oczywiście są to materiały wodoszczelne, 100% wodoodporne, dostosowane do użytku podczas opadów deszczu czy śniegu. Odporne na wiatr i rozerwanie. Sprawdź naszą ofertę! Mrozoodporne plandeki  

Jakie materiały mrozoodporne na plandekę?

Nasza oferta materiałów mrozoodpornych to:
 • plandeki PCV - dostępne w dwóch gramaturach do wyboru 650 g/m2 oraz 900 g/m2. Produkowane na zamówienie pod wymiar klienta. Szeroki wybór kolorów i możliwości realizacji. Istnieje opcja połączenia plandeki PCV z mocną folią przezroczystą – rozwiązanie stosowane najczęściej dla plandek na altanki oraz dla plandek na tarasy. W przypadku tego materiału oferujemy również możliwość nadruku lub grafiki na plandece.
 • plandeki PCV trudnopalne – te mrozoodporne plandeki oferowane są w gramaturze 650 g/m2 oraz w czterech kolorach do wyboru: biały, szary, zielony i khaki. Możliwość zastosowania takiej plandeki w miejscach szczególnie narażonych na podpalenie. Wykonywane na zamówienie.
 • plandeki PP – plandeki PP o gramaturze 200 g/m2 to jedyne plandeki, które można zakupić w naszej firmie zarówno prosto z magazynu w wielu wymiarach standardowych, jak i na wymiar klienta pod zamówienie. Oferowane w trzech kolorach: szary, zielony i niebieski. Plandeki cieńsze niż plandeki z PCV, jak również w atrakcyjniejszej cenie. Idealne dla tymczasowego, sezonowego okrycia zimą.
 

Plandeki odporne na niskie temperatury – w jakich zastosowaniach się sprawdzą?

Szeroki wybór mrozoodpornych materiałów, jak i bogata gama kolorystyczna pozwalają na wykorzystanie plandek w ujemnych temperaturach w bardzo różnych zastosowaniach takich jak na przykład:
 • plandeki ochronne na drewno kominkowego
 • plandeki okryciowe na siano
 • plandeki altankowe
 • plandeki na taras
 • plandeki do restauracji
 • plandeki na piaskownicę i inne sprzęty na placu zabaw
 • plandeki na basen
 • plandeki na wiaty, itp.
 

Jak zamówić plandeki mrozoodporne na zimę?

Nasza firma oferuje usługi za pośrednictwem strony internetowej, dzięki czemu plandeki można zamówić bez wychodzenia z firmy czy z domu. Jest to bardzo wygodne dla naszych klientów. Wystarczy wysłać na nasz adres mailowy [email protected] wymiary plandeki, którą mamy wykonać oraz opis, z jakiego materiału ma ona być i jaki dodatkowy osprzęt sobie Państwo życzycie. Mile widziany będzie rysunek plandeki czy też zdjęcie na przykład altanki, do której wyprodukujemy plandekę. Bardzo ważne jest prawidłowe zwymiarowanie, gdyż postępujemy zgodnie z wytycznymi podanymi przez klienta. Oczywiście nasze biuro obsługi klienta zawsze służy pomocą od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16 pod numerem telefonu 780 090 280 – zapraszamy serdecznie do kontaktu!
Wycena plandek