Elastyczna osłona antywirusowa

Mając na uwadze zaistniałą sytuację nasza firma proponuje przezroczyste osłony antywirusowe z plandeki jako przegroda przeznaczona do ochrony pracowników oraz klientów przed przenoszeniem różnego rodzaju wirusów czy bakterii. Przede wszystkim jest to propozycja minimalizująca narażenie na bezpośredni kontakt i zapewniająca fizyczną barierę ochronną. Jednocześnie produkt umożliwia widoczność i nie utrudnia komunikacji werbalnej zapewniając dobrą słyszalność.Transparentna osłona antywirusowa pozwala na wysoki komfort obsługi konsumenta bez ryzyka przeniknięcia kropli pary wodnej wydychanych przez ludzi czy drobnoustrojów. Ekran antywirusowy imituje okno, ale jest elastyczny i dlatego nie pęka.

elastyczna osłona antywirusowa

Producent plandek produkuje osłony na wskazany wymiar. Każda przezroczysta plandeka ma obramówkę w kolorze i na życzenie kupującego odpowiednio zakute oczka montażowe na krawędziach w celu łatwego zaczepu. Osłona przeciwwirusowa wykonana jest z folii przezroczystej o grubości ok 1mm, która charakteryzuje się bardzo wysoką przejrzystością porównywalną do szkła.

Kurtyny antywirusowe bezbarwne

Kotary z folii przezroczystej to opcja mobilna. Plandeka mocowana jest na oczkach kotarowych, które pozwalają na łatwe przesuwanie osłony antywirusowej. Kurtyny antywirusowe bezbarwne są polecane na wysokich halach produkcyjnych do oddzielenia stanowisk pracowniczych. Pozwalają odgrodzić pracowników od siebie przy jednoczesnym zapewnieniu widoczności i dopływu światła przez pasy rewizyjne – okna plandekowe.

Ścianki przeźroczyste na wymiar

Szczególnie praktyczne są mniejsze ścianki z plandeki z oknem rewizyjnym idealne jako osłona antywirusowa. Produkcja na wymiar pozwala na idealne dopasowanie do stanowiska pracy i zapewnienia szczelną ochronę. Taki antywirusowy ekran ochronny z folii PCV jest bardzo skuteczną formą zapobiegania zakażeniu droga kropelkową. Może być stosowany zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz, gdyż przezroczyste ścianki z plandeki są odporne na warunki atmosferyczne i w 100% wodoszczelne. Osłona przeciwwirusowa dedykowana jest przede wszystkim do punktów obsługi klienta takich jak np.: stanowiska kasowe, informacyjne lub inne, gdzie występuje bezpośredni kontakt z drugim człowiekiem.

Montaż osłony antywirusowej

Przejrzysta osłona antywirusowa na dowolnych krawędziach może mieć zakute zwykłe oczka montażowe, które są punktem zaczepu. Dzięki temu samodzielny montaż nie sprawia problemu. Dużą popularnością cieszy się sposób zaczepu do sufitu przy użyciu np. linek które utrzymują plandekę na odpowiedniej wysokości.

Ekrany z folii przezroczystej są lekkie, elastyczne i nie ulegają zbiciu, a zapewniają ochronę niczym tradycyjna szyba. Dzięki temu montaż plandeki jest prosty i szybki. Dodatkowo zakup przezroczystej osłony antywirusowej jest zdecydowanie tańszy niż tradycyjne szkło, a czas realizacji nie przekracza tygodnia. Zachęcamy do zamówień telefonicznych 780-090-280.