Kurtyny magazynowe z plandeki na wymiar

Jednym ze sztandarowych produktów w naszej ofercie są różnego rodzaju przegrody plandekowe. Zapewniamy możliwość wykonania kotary z plandeki na wymiar z okuciami. Jest to idealne rozwiązanie do przedzielenia pomieszczeń na stałe lub tymczasowo. Kurtyny magazynowe najczęściej wykonywane są z plandeki PCV w wersji jednokolorowej lub z pasem rewizyjnym. Dużą popularnością cieszą nitowane do plandeki uchwyty kotarowe pozwalające na płynne przesuwanie kurtyny.

kurtyny magazynowe

Plandeki do magazynu – asortyment:

Kurtyny magazynowe są często wykorzystywane na halach produkcyjnych w celu odgrodzenia pomieszczeń. W naszej ofercie proponujemy wykonanie przepierzeń z 2 tkanin: PCV lub PE (PP).

Kotary PCV są zdecydowanie bardziej wytrzymałe niż te wykonane z PE. Poza tym występują w szerokim wyborze kolorów i mogą mieć zamieszczony pas rewizyjny- „okno”. Z drugiej strony są relatywnie ciężkie i w przypadku dużych powierzchni lepiej sprawdzają się kurtyny magazynowe z plandeki PE z uwagi na lekkość tkaniny. Niestety w przypadku plandek z PE nie ma możliwości łączenia z folią przezroczystą. Dlatego, zależnie od potrzeb polecany materiał będzie inny.

Kotary z plandeki na wymiar

Każda kurtyna z plandeki jest wykonywana na indywidualne zamówienie i według wytycznych Klienta dotyczących formatu, okucia czy umiejscowienia pasa okiennego. Ponadto zostawiamy szeroką dowolność co do koloru czy ewentualnych udogodnień jak kieszeń na rurkę. Oferujemy standardowe oczka montażowe oraz specjalistyczne uchwyty kotarowe o średnicy fi 35mm nitowaną na górnej krawędzi plandeki.

Okrycia plandekowe sprzedaż

Kurtyny magazynowe mamy w ciągłej sprzedaży, jednak jest to produkt spersonalizowany pod Klienta i jego wykonanie wymaga czasu. Jest to ok 5-7 dni. Cena plandek też jest ruchoma i zależy od rodzaju tkaniny, wielkości i dodatkowych udogodnień jak okucia czy zamieszczenia okna rewizyjnego. Dlatego zachęcamy do składań zapytań o wycenę na konkretne realizacje, gdyż każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Gotowe plandeki dostarczamy kurierem na wskazany adres.