Plandeki antywłamaniowe zbrojone

Home / Plandeki antywłamaniowe zbrojone

Plandeki zbrojone specjalnym oplotem

W odpowiedzi na coraz liczniejsze potrzeby naszych klientów do naszej oferty wprowadziliśmy specjalną serię materiałów plandekowych, które są wzmacniane specjalnymi siatkami. Taka konstrukcja ścianki z zatopionym splotem znacznie utrudnia zniszczenie materiału, tkanina jest trudna do przecięcia i odporna na rozerwania. Plandeki antywłamaniowe używane są do ochrony obiektów i przedmiotów, a także maszyn i urządzeń znacznej wartości. Wykorzystywana jest w miejscach gdzie zachodzi obawa kradzieży lub zniszczenia zabezpieczanych rzeczy.

Plandeki antywłamaniowe zastosowanie

Najczęstsze zastosowania plandeki zbrojonej oplotem:

  • Środki transportu - tiry, busy itp
  • Logistyka - magazyny, hale przeładunkowe itp.
  • Transport morski - kontenery, porty itp
  • Zabezpieczenia maszyn i urządzeń
  • Płoty, bramy i inne chroniące przed nieporządanym wejściem
Plandeki antywłamaniowe

Produkujemy plandeki antywłamaniowe na wymiar klienta. Posiadamy szeroki wybór materiałów oraz innych akcesoriów. Każda plandeka antykradzieżowa posiada standardowo zakute oczka po całym obwodzie, a także podwójnie zagrzane krawędzie. Taka konstrukcja znacznie poprawia trwałość i ergonomię plandek. Na zamówienie realizujemy produkcję na produkty standardowe oraz o nietypowych rozmiarach.

Obsługujemy osoby fizyczne, firmy oraz jednostki budżetowe. Prowadzimy sprzedaż plandek od 1 szt do kilkudziesięciu plandek o tym samym lub zmiennych rozmiarach. Produkujemy plandeki różnych rozmiarów i kształtów. Do dyspozycji posiadamy równie różne kolory wg palety RAL

plandeka antywłamaniowa

Plandeka antywłamaniowa właściwości

Wytrzymałość 100%
Odporność na warunki pogodowe 90%
Ergonomia 77%
Funkcjonalność 93%

Produkcja i sprzedaż plandeki antywłamaniowe

Prowadzimy sprzedaż plandek na terenie całej Polski. Wszystkie plandeki dostarczamy firmami spedycyjnymi lub własnym transportem. Na plandeki specjalne nie ma obowiązującego cennika. Wszystkie wartości plandek kalkulowane są odrębnie do zlecenia klienta. Ceny przedstawiane są na konkretne zapytania.

Plandeki antywłamaniowe w swojej głównej roli mają zapobiegać kradzieży wartościowych przedmiotów, ochronie przed zniszczeniem oraz wchodzeniem bez pozwolenia na strzeżony teren lub obiekt. Należy jednak pamiętać, że nie ma materiałów, które dadzą 100% gwarancję i zabezpieczenie.

Szukasz plandek na wymiar i nie wiesz jakie wybrać, zadzwoń do nas. Pomożemy dobrać odpowiedni materiał, zrobimy projekt plandeki i wykonamy plandekę według zamówienia.

TEL KOM 780 090 280