Plandeki do wózków transportowych

Plandeki do wózków transportowych

Plandeki do wózków transportowych

Zastosowanie okryć plandekowych nie ma granic. Przedstawiamy kolejny pomysł na wykorzystanie tkanin z plandeki, tym razem jako zabezpieczenie do wózków transportowych. Wykonane na miarę plandeki można idealnie dopasować do gabarytów każdego rodzaju wózków bagażowych. Ponadto chronią nie tylko przed zabrudzeniem załadunku, ale również są wytrzymałe na wszelkie warunki atmosferyczne i w 100% wodoszczelne. Oferujemy wykonanie plandeki do wózków transportowych z tkaniny PCV 650 g/m2 lub PE (PP) 200g/m2. Zapewniamy szeroki wybór kolorów oraz możliwość wykonania plandeki z okienkiem rewizyjnym oraz nadrukiem logo.

Wybierz materiał na plandeki do wózków bagażowych

Proponujemy produkcję plandek w 2 wersjach materiałowych: PE oraz PCV. Zabezpieczenia plandekowe z polietylenu PE (PP) 200g/m2 to wprawdzie wersja tańsza, ale za to mniej wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne. Z kolei okrycia z plandeki gumowanej PCV 650 g/m2 są droższe, ale za to mocniejsze. Do tego tkanina PCV dostępna jest w szerszej gamie kolorów. Niezależnie od rodzaju tkaniny każda plandeka do wózków bagażowych zabezpiecza ich załadunek przed deszczem, śniegiem czy kurzem. Do tego materiał jest łatwy w utrzymaniu czystości – wystarczy przemyć zabrudzenia ciepłą wodą.

Plandeki do wózków transportowych na miarę

Z uwagi na duże zróżnicowanie gabarytów wózków, wszystkie nasze realizacje są wykonywane na wymiar konkretnej sztuki, według wytycznych przesłanych przez Klienta. Nie mamy gotowych plandek na magazynie. Proponujemy również różnego rodzaju osprzęt dodatkowy, który umożliwia montaż na wiele sposobów. Ułatwia dostęp do załadunku poprzez sprawne zwijanie na paski do podwieszenia lub przesuwanie plandeki dzięki uchwytom kotarowym, co w przypadku kapturów czy pokrowców jest nakładanych od góry jest niemożliwe.

Sprzedaż okryć do wózków

Prowadzimy sprzedaż internetowa plandek o szerokim zakresie zastosowania. Specjalizujemy się w produkcji okryć niestandardowych, realizowanych według wymagań Klienta poczynając od wymiaru, poprzez osprzęt i kolor plandeki. Zapewniamy szybką realizację i wysyłkę na wskazany adres. Aby kupić plandeki do wózków transportowych wystarczy zadzwonić pod nr tel 780-090-280 lub złożyć zamówienie mailowo.

 

 

Wycena plandek