Plandeki przemysłowe

Obecnie plandeki ochronne to niezastąpiony produkt w przemyśle, rolnictwie jak również w gospodarstwie domowym. Ich głównym celem jest zabezpieczenie obiektów czy przedmiotów przed trudnymi warunkami atmosferycznymi: deszczem, słońcem, wiatrem, a także ochrona przed kurzem i zabrudzeniami. Plandeki przemysłowe przede wszystkim wyróżniają się dużą wytrzymałość na czynniki zewnętrzne. Wynika to z precyzyjnego wykończenia i doboru solidnego materiału – szczególnie polecamy plandeki z PCV 650g/m2 lub 900g/m2, dla mniej wymagających zastosowań wystarczająca będzie plandeka PE.

      Plandeki przemysłowe na wymiar. Podaj wymiar i sprawdź cenę: 780-090-280.

Plandeki przemysłowe zastosowanie:

Plandeki techniczne często są stosowane zarówno jako stały lub sezonowy obiekt ochronny. Ich wykorzystanie nie ma ograniczeń. Okrycia z plandeki sprawdzają się wszędzie tam, gdzie pojawia się potrzeba zabezpieczenia przed warunkami atmosferycznymi, jak również mogą być wykorzystywane w pomieszczeniach zamkniętych np. jako plandeki trudnopalne na kurtyny spawalnicze lub służące jako przesłony czy parawany odgradzające pomieszczenia jak również spełniając rolę przesuwnej kotary. Materiały plandekowe sprawdzają się również jako pokrycia na maszyny i urządzenia w formie pokrowca, a także kaptury ochronne na palety czy plandeki na kontenery.

 plandeki przemysłowe na wymiar

 

Wybierz materiał na plandeki ochronne:

Do każdej realizacji należy podejść indywidualnie i dobrać tkaninę przede wszystkim uwzględniając warunki pracy oraz przeznaczony budżet. Na plandeki przemysłowe bardzo dobrze sprawdza się materiał PE (PP) 200 g/m2 – jest wystarczający do aplikacji stosowanych wewnątrz budynku, natomiast przy narażeniu na ciężkie warunki atmosferyczne można potraktować produkt jako sezonowy. Nie mniej jego cena jest konkurencyjna. Zdecydowanie trwalsze są plandeki ochronne PCV 650g/m2 lub 900g/m2. Tkanina idealnie sprawdza się nawet przy narażeniu na ciężkie warunki zewnętrzne, ale wymaga większego nakładu finansowego.

plandeki przemysłowe plandeki przemysłowe na wymiar

Plandeki techniczne produkcja na wymiar:

Przede wszystkim zajmujemy się realizacją zleceń nietypowych pod wymiar Klienta. Oferujemy różnego rodzaju materiały oraz akcesoria plandekowe (m.in.: linki gumowe, paski do podwieszenia, różnego rodzaju uchwyty) umożliwiając tym samym szeroki zakres rozwiązań w bogatej palecie kolorystycznej. Na życzenie każdą plandekę zakuwamy w oczka montażowe. Ponadto zapewniamy dokładne wykończenie, a podwójnie zgrzane krawędzie gwarantują trwałość na lata.