Kaptury foliowe na palete – pokrowce z plandeki

Kaptury foliowe na palete – pokrowce z plandeki

Okrycia z plandek w formie pokrowca to częsta praktyka ochronna. Szczególnie przydatne są w miejscach, gdzie załadunek przechowywany jest pod gołym niebem, gdyż kaptury foliowe na palete są w 100% wodoszczelne. Nie mniej jednak w pomieszczeniach magazynowych plandeki są także często stosowane jako zabezpieczenie mające chronić towar przed kurzem czy brudem. Kaptury z plandeki to nie tylko prosta i praktyczna ochrona, ale również produkt, który można dopasować pod wieloma aspektami pod własne potrzeby. Poza wymiarem, rodzajem materiału i kolorem pokrowca do wyboru zamawiającego pozostaje cała gama udogodnień dodatkowych jak np.: zakucie oczek, kieszeń na dokumenty, okno rewizyjne, otwierane boki na suwak lub rzepy oraz wiele innych rozwiązań.

kaptury foliowe na palete

Jaki rodzaj plandeki jest najlepszy na pokrowiec ?

Kaptur zabezpieczający towar na palecie możemy wykonać w dwóch wariantach materiałów. W pierwszej kolejności zawsze polecamy kaptury PCV 650g/m2 ze względu na wysoką wytrzymałość i elastyczność materiału. Dodatkowo wybór tkaniny PCV daje większe możliwości zastosowania rozwiązań dodatkowych jak, np. okna rewizyjne, których nie wykonamy w przypadku plandeki PE. Z drugiej strony trzeba mieć na uwadze, że cena pokrowca z plandeki PCV będzie wyższa niż tego z PE (PP) 200g/m2. Dlatego w przypadku ograniczeń budżetowych proponujemy kaptury PE. Wprawdzie mają mniejszą gramaturę tkaniny i nie są tak wytrzymałe jak PCV, ale niczym nie odbiegają w skuteczności ochronnej, a dodatkowo są lżejsze, co przy ciągłym zakładaniu i zdejmowaniu ma spore znaczenie.

Zamów kaptury foliowe on – line

Worki na palete z plandeki można zamawiać mailowo. W pierwszej kolejności wysyłamy wstępny kosztorys, a po jego zaakceptowaniu przez klienta zabieramy się do pracy. W celu uzyskania wyceny należy wskazać przede wszystkim jakie wymiary mają mieć kaptury foliowe na palete oraz z jakiego materiału mają być wykonane i w jakiej ilosci. W dalszej kolejności należy opisać jakie udogodnienia dodatkowe miały by być zastosowane. Są to wystarczające dane, aby uzyskać informację jaka będzie cena pokrowca. Gotowe zamówienia wysyłamy na wskazany adres. Zapraszamy do zakupów 780-090-280

Wycena plandek