Plandeka do myjni – kotary z oknem na wymiar 

Plandeka do myjni – kotary z oknem na wymiar 

Plandeki PCV świetnie sprawdzają się jako przegrody czy kurtyny z możliwością przesuwania. Mogą służyć jako stała lub tymczasowa ścianka do odgrodzenie części pomieszczenia lub jako forma zabezpieczenia wejścia. Możliwości zastosowania plandeki jest tyle ile pomysłów, nie ma tutaj ograniczeń. Jednym z nich jest wykorzystanie plandeki do myjni jako kotary z oknem lub bez. Plandeka wykonana na wymiar może stanowić ściankę odgradzającą między stanowiskami myjni. Oferujemy również wykonanie w formie przesuwnej z oczkami kotarowymi. Każda przegroda z plandeki na myjnie wykonywana jest pod indywidualne zamówienie, aby zapewnić jak najwyższe zadowolenie naszych Klientów.

Kotary z plandeki równie dobrze sprawdzają się na halach produkcyjnych jako przegrody czy forma zamykania drzwi w zakładach przemysłowych i magazynach. Możliwość przesuwania plandeki zdecydowanie usprawnia użytkowanie.

Przegroda na myjnie z plandeki

Z założenia plandeka do myjni powinna być wykonana z solidnego materiału jakim jest tkanina PCV 650g/m2. Jest to materiał wytrzymały na warunki atmosferyczne i elastyczny. W ofercie zapewniamy szeroką paletę kolorystyczną. Co więcej wykonujemy kotary z oknem rewizyjnym czyli pasem folii przezroczystej. W kwestii mocowania zapewniamy zakucie oczek metalowych na wskazanych krawędziach lub w celu ułatwienia przesuwania oczka kotarowe. Każda ścianka z plandeki na myjnie produkowana jest na zamówienie według wymiaru Klienta. Ponadto jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje wykonania różnego rodzaju udogodnień, jak np.: otwierane drzwi na suwak czy na rzepy, wycięcia pod skosem i wiele innych.

Jak zamówić kotary na myjnie ?

Jesteśmy sklepem internetowym więc zamówienia należy składać drogą mailową. W wiadomości proszę wskazać najważniejsze informacje takie jak: wymiar, materiał, kolor, rodzaj i rozmieszczenie okuć. W odpowiedzi zostanie wysłany wstępny kosztorys. Po jego zaakceptowaniu przechodzimy do działania. Plandeka do myjni produkowana jest w ciągu 7 dni. Gotowe zamówienia wysyłamy kurierem na wskazany adres. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu pod nr tel: 780-090-280.

Wycena plandek