Okna foliowe do altanek – produkcja na wymiar

okna foliowe do altanek

 

Okna foliowe do altanek

Aby zapewnić możliwość korzystania z altan i ogródków niezależnie od pogody warto rozważyć zakup plandek PCV, dzięki którym tarasy i ogrody zimowe mogą stać się obiektem całorocznym! Łącznie z osprzętem najwyższej jakości zestaw plandek stanowi długoletnią osłonę przed wiatrem, deszczem i zimnem. Najchętniej wybierane są okna foliowe do altanek, gdyż zapewniają estetyczny wygląd i świetną widoczność oraz naświetlenie. Dla tych, którzy cenią sobie prywatność idealne będą plandeki PCV. Dostępne w szerokiej palecie kolorów tkanin markizowych pozwalając na dopasowanie do otoczenia.

 

Zabudowy do altanek

Taka forma zabezpieczenia może być stosowana zarówno na stałe jak i rozwiązanie sezonowe. Wtedy proponujemy paski do samodzielnego podwieszenia lub rolety foliowe. Są one sterowanie ręczne za pomocą korby co pozwala bezproblemowo zwinąć i rozwinąć plandekę bez konieczności używania siły. Rolety PCV są niezastąpione w ogródkach piwnych, balkonach oraz restauracjach. Zwijane przezroczyste rolety z foli przezroczystej to również doskonały zamiennik dla szklanych ogrodów zimowych. W efekcie takie rozwiązanie pozwala czerpać przyjemność z widoków na zewnątrz mimo niekorzystnych warunków pogodowych z jednoczesnym zapewnieniem komfortu w środku.

okna foliowe do altanek

Produkujemy okna foliowe do altanek na wymiar Klienta dlatego nie posiadamy gotowych plandek na magazynie. Wszystkie przesłony z folii przezroczystej realizowane są na indywidualne zamówienie poczynając od uzgodnienia formatu, a kończąc na osprzęcie. Szczegółowe informacje pod nr tel.: 780-090-280.

 

Okna foliowe do altanek charakterystyka materiału:

Wszystkie nasze plandeki są solidne i wykonanie z wysokiej jakości elementów oraz trwałej folii. Dokładne wykończenie gwarantuje niezawodne oraz wieloletnie korzystanie z altanki.

Okna foliowe wykonane są z przezroczystego materiału o grubości 0,65 mm odpornego na promienie UV oraz temperatury w zakresie od -10° do + 66° stopni C. Przesłony z folii przezroczystej bardzo dobrze uzupełniają się w połączeniu z tkaniną markizową. Kolor ramki okna plandekowego można wybrać z bogatej palety kolorów. Duża powierzchnia przezroczysta zapewnia bardzo dobrą widoczność i przepuszcza światło zapewniając dobre naświetlenie.

okna foliowe do altanek

Z kolei plandeka gumowana jest wykonana z tkaniny PCV o gramaturze 650g/m2 również zapewnia doskonałe zabezpieczenie przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi: wiatrem, deszczem, śniegiem i zimnem oraz jest morozoodporna. W ofercie szeroki wybór kolorów zgodnych z paletą RAL. W plandece można wgrzać okna z folii przezroczystej rozmaitych rozmiarów.

 

Zwijane przesłony przezroczyste z folii:

Sprzedawane przez nas okna foliowe do altanek charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością i są przystosowane do zwijania. Wszystkie elementy używane do montażu są ocynkowane. Dzięki temu osłony mogą wisieć przez cały rok bez względu na warunki pogodowe. Można je również podwinąć, zaczepiając u góry na pasek zapięciowy, dołączony do okienka.

Dla osób poszukujących rozwiązania w postaci zwijanej plandeki proponujemy rolety foliowe, które są ręcznie nawijane na rurkę za pomocą korby. Foliowe rolety montuje się wyłącznie w płaszczyźnie poziomej. Tylko w takim położeniu będą poprawnie pracować. Głównym atutem takiej formy montażu jest możliwość szybkiego dostosowania do aktualnych potrzeb pogodowych – zwijania gdy jest ciepło i rozwijania gdy jest zimno.

Niezależnie od sposobu montażu wszystkie plandeki na wymiar przezroczyste są dokładnie wykończone i zapewniają estetyczny wygląd. Ponadto są wykonane z wytrzymałego materiału odpornego na warunki atmosferyczne i gwarantują ochronę na długie lata. Co więcej sprawdzają się zarówno w sezonie letnim (ochrona przed wiatrem i deszczem) oraz zimowym (ochrona przed śniegiem i zimnem).

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą 780-090-280.

 

Folia przezroczysta do altan sprzedaż

Na wszystkie plandeki do zabudowy altanki ceny przygotowujemy pod konkretny wymiar. Cennik sporządzany jest na podstawie wielkości konkretnej plandeki. Na cenę wpływa również kwestia rozmieszczenia oczek oraz dodatkowego osprzętu.

Jeśli zastanawiają się Państwo ile kosztują plandeki za metr ² prosimy o kontakt z działem handlowym.

 

Wycena plandek