Rękaw zrzutowy PCV na wymiar

rękaw zrzutowy PCV

 

Rękaw zrzutowy PCV

Oferujemy Państwu różnego rodzaju realizacje z plandeki na wymiar według własnego projektu. Plandeka gumowana PCV to bardzo mocny, a przy tym uniwersalny materiał o szerokim zakresie zastosowań, z którego wykonujemy najbardziej wymagające produkty. Idealnie sprawdza się na rękawy zrzutowe do materiałów budowlanych takich jak beton, żwir czy nawet gruz. Rękaw zrzutowy PCV jest powszechnie wykorzystywany do kontrolowanego i bezpiecznego transportu materiałów do kontenerów z wyższych kondygnacji lub zrzut betonu do betoniarek. Produkujemy rękawy PCV 900g/m2 o bardzo wysokiej wytrzymałości, w szerokiej palecie kolorów i rozmiarów – nie ma ograniczeń w średnicach i długościach.

Rękawy zrzutowe PCV – szeroki wybór średnic i długości. Sprawadź: 780-090-280

 

Rękaw zrzutowy PCV charakterystyka produktu:

Fartuchy PCV produkowane z przeznaczeniem do transportu materiałów budowlanych wykonane są z najmocniejszych z dostępnych plandek PCV o najwyższej gramaturze 900g/m2. Dobór wysokiej jakości materiału jest kluczowy ze względu na duże ryzyko uszkodzenia mechanicznego, dlatego nie warto szukać oszczędności poprzez zastosowanie słabszej tkaniny. Co więcej plandeki PCV bardzo dobrze sprawdzają się w zastosowaniu zewnętrznym, gdyż wykazują wysoką odporność na warunki atmosferyczne: promieniowanie UV, wiatr, deszcz, mróz. Ponadto wykazują również trwałość na działanie chemiczne. Wśród zalet należy wymienić łatwość w utrzymaniu czystości, a także szybki i łatwy montaż za pomocą opaski.

rękaw zrzutowy PCV

Rękawy zrzutowe – specyfikacja techniczna :
• materiał – PCV (polichlorek winylu) lakierowany z dwóch stron
• gramatura – 900 g/m2
• długość – według wymiaru Klienta, brak ograniczeń
• średnica – według wymiaru Klienta, brak ograniczeń
• paleta kolorystyczna – niebieski, zielony, czarny, biały, żółty. pomarańczowy, czerwony

 

Fartuchy PCV – zastosowanie:

Sprzedawane przez nas rękawy zrzutowe PCV wykonujemy głównie z myślą o branży budowniczej, np. jako rękaw PCV kubła zrzutowego do betonu, czy fartuch PCV leja, ale również idealnie sprawdza się w gospodarstwach rolnych do zrzucania nawozu, zboża i innych płodów rolnych. Należy jednak podkreślić, że wśród transportowanych elementów nie powinny znajdować się metale, których ostre krawędzie mogłyby uszkodzić strukturę rękawa i przerwać jego ciągłość.
Nasza firma specjalizuje się w realizacji produktów spersonalizowanych, dostosowanych do potrzeb Klienta: zaczynając od doboru materiału i wymiarów a kończąc na dodatkowym osprzęcie.Zachęcamy do kontaktu z naszym konsultantem pod nr tel.: 780-090-280.

 

 

 

 

Wycena plandek