Okna z folii przezroczystej – plandeki z oknami na wymiar

Okna z folii przezroczystej – plandeki z oknami na wymiar

Nasza firma już od lat specjalizuje się w produkcji plandeki z oknami na wymiar. Z uwagi na wygląd osłony zainteresowani często pytają o okna z foli przezroczystej oraz ich skuteczność ochronną. Z pełną odpowiedzialnością możemy zadeklarować, że okna foliowe gwarantują estetyczny wygląd, są lekkie i łatwe w montażu. Dodatkowym atutem jest pełna wodoszczelność materiału, który jest pewnym zabezpieczeniem przed niepogodą w tym przed wiatrem czy śniegiem. Osłony na altanę to typowa plandeka na zamówienie, gdyż wymiary konstrukcji praktycznie nie powtarzają się. Każdą ściankę wykonujemy na wymiar uwzględniając potrzeby Klienta co do wielkości okna, szerokości obramówki, sposobu mocowania, a także dodatkowych udogodnień jak np., wycięcia na belki czy dodatkowe otwory w formie drzwi na zamek błyskawiczny.

Specyfikacja wykonawcza okna z folii przezroczystej

Najłatwiej przedstawić charakterystykę plandeki z oknem na podstawie przykładowej realizacji. Niedawno wykonywaliśmy okna foliowe na taras typowo pod wytyczne Klienta, który jasno określił swoje wymagania. Poniżej opis zamówienia na okna z folii przezroczystej:

• Materiał – obramówka na szerokość belek (12cm) -PCV 650g/m2, okno – folia przezroczysta, grubość folii 0,7mm ;
• Wymiary ścianek–226cm x 480cm x 1szt ., 226cm x 397cm x 1szt ., 226cm x 397cm + drzwi na suwak x 1szt
• Kolor – obramówka kolor szary zbliżony do RAL 7001, okno przezroczyste
• Osprzęt – 62 chwytek do mocowania boków i górnej krawędzi, 10 pasków do podwieszenia, na dolnych krawędziach wykonano kieszeń na rurkę do obciążenia
• Dodatkowe udogodnieniaplandeka z drzwiami na suwak.

okna z folii przezroczystej okna z folii przezroczystej

Opinia kupującego „plandeka spełnia swoją rolę od kilku lat, jakościowo super wykonane, plandeka wytrzymuje wszystkie warunki atmosferyczne„ Pan Radosław.

Jak przebiegała realizacja plandeki z oknami na wymiar

Klient wysłał do nas odręczne rysunki każdej ściany altany z naniesionymi wymiarami. Na ich podstawie dokonaliśmy wyceny i realizacji. Początkowo zamawiający zdecydował się na dwie plandeki, aby sprawdzić rozwiązanie, następnie domówił pozostałe. Zamówienie obejmowało również udogodnienie takie jak: ścianka z plandeki z drzwiami na zamki błyskawiczne. Takie rozwiązanie jest wprawdzie dodatkowo płatne, ale zdecydowanie ułatwia dostęp do pomieszczenia bez konieczności odpinania całej ścianki.

Jeśli poszukujesz osłony na taras, skontaktuj się z nami, aby sprawdzić jaka jest cena okna z folii przezroczystej. Zadzwoń: 780-090-280.

Wycena plandek