Plandeka na zamek błyskawiczny, zapięcia, suwaki – szybkie rozwiązanie

Plandeka na zamek błyskawiczny, zapięcia, suwaki – szybkie rozwiązanie

Zakup plandeki bywa sporym wyzwaniem oraz sztuką odpowiednich decyzji i wyborów, aby produkt finalny spełnił oczekiwania. Przede wszystkim wiąże się z dokładnym zebraniem wymiarów i zaplanowaniem realizacji pod kątem udogodnień tak, aby plandeka była praktyczna i funkcjonalna. Aby jeszcze bardziej ułatwić użytkowanie polecamy plandeki rozpinane na zamki błyskawiczne / suwaki czy zapięcia, które odpinają się ekspresowo. Dzięki temu uzyskujemy łatwy dostęp do chronionej przestrzeni czy przedmiotu. To rozwiązanie najlepiej się sprawdza jako plandeki ogrodowe odpinane na suwak lub pokrowce z zamkiem błyskawicznym. O umieszczeniu zapięcia decyduje Klient wskazując miejsce, w którym ma się ono znaleźć.

Zabezpieczenie altany – plandeka na zamek

Zapięcie typu zamek zdecydowanie ułatwia korzystanie z zabezpieczonego tarasu zapewniając szybki dostęp do pomieszczenia. Nie ma potrzeby odpinania każdej ścianki i podwijania jej, wystarczy jedno pociągnięcie i można wejść do środka. Jak wiadomo każde ulepszenie to dodatkowy koszt, jednak wart rozważenia, gdyż plandeka na zamek błyskawiczny cieszy się sporym zainteresowaniem i jest polecana wśród Klientów.

plandeka z zamkiem błyskawicznym

Pokrowiec z plandeki odpinany na zamek błyskawiczny

Aplikacja zapięć w pokrowcach PCV to dodatkowe udogodnienie usprawniające korzystanie z okrycia bez konieczności zdejmowania całości. Wystarczy, aby jeden z boków był odpinany i uzyskujemy wgląd np. w zawartość palety lub dojście do regału czy maszyny. Oczywiście pokrowiec na zamek może mieć dowolną ilość odpinanych ścian, ale każdy kolejny suwak zwiększa koszt realizacji.

pokrowiec rozpinany na suwak

Jak zamówić plandeki rozpinane na suwak

Plandeka na zamek błyskawiczny produkowana jest na wymiar kupującego. Dodatkowo należy wskazać, w którym miejscu ma się znaleźć zapięcie. Istnieje możliwość wyboru zamka w kolorze czarnym lub białym. Każda realizacja wyceniana jest indywidualnie. Po ustaleniu wszystkich szczegółów i uiszczeniu przedpłaty przystępujemy do działania. Czas realizacji to ok 7-10 dni roboczych. Gotowe plandeki wysyłamy na wskazany adres.

Aby uzyskać indywidualną wycenę zachęcamy do kontaktu – 780-090-208, sprawdź jaka jest cena plandeki rozpinanej na zamek.

 

Wycena plandek