Plandeka na piaskownice

Plandeka na piaskownice

Według zaleceń SANEPID plandeka na piaskownice powinna być obowiązkowo stosowana w celu zabezpieczenia przed różnego rodzaju zanieczyszczeniami roślinnymi i zwierzęcymi. Dzięki temu piasek, w którym bawią się dzieci spełnia wymagania bezpieczeństwa.

Plandeki na piaskownice wykonywane na wymiar. Dowiedź się więcej : 780-090-280

Płachty na piaskownice wykonujemy w dowolnym wymiarze i kształcie z tkaniny PCV 650g/m2 lub PE (PP) 200 g/m2. Montaż jest dziecinnie prosty, gdyż plandeki na piaskownice standardowo posiadają zakładki zakute w oczka montażowe co 50 cm oraz posiadają linkę gumową do naciągania.

 

plandeka na piaskownice

Pokrowce na piaskownice

Zamawiając plandeki na piaskownice należy pamiętać o wliczeniu do wymiaru zakładki, która ma pokrywać boki konstrukcji. Mogą być one rozcięte lub zgrzane tworząc pokrowiec na piaskownicę. Wysokość zakładki powinna być równa wysokości piaskownicy lub chociaż w połowie ją zakrywać, aby zapewnić możliwość solidnego mocowania. Pokrowce na piaskownice zapewniają skuteczną ochronę zawartości piaskownicy przed niszczeniem.

Dobierz materiał plandeki na piaskownice :

Oferowane przez nas płachty na piaskownice są w pełni wodoodporne i sprawdzają się zarówno w sezonie letnim jak i zimowym (odporność temperaturowa do -40 st. C). Dodatkowo wykorzystywane przez nas tkaniny do produkcji okryć z plandeki są odporne na warunki atmosferyczne, ozon, promieniowanie UV.

Pokrowiec na piaskownice PCV 650 g/m2 jest wyjątkowo elastyczny i zdecydowanie bardziej wytrzymały, ale przy tym zdecydowanie droższy. Plandeka na piaskownice PP (PE) 200 g/m2 nie jest już tak trwała i sprawdza się do rozwiązań doraźnych, np. na sezon, gdy dysponujemy mniejszym budżetem. Przy całorocznym wykorzystaniu zdecydowanie polecamy PCV 650.

Wszystkie sprzedawane przez nas plandeki na piaskownice posiadają podwójne krawędzie oraz zakładki wyposażone w oczka ułatwiające montaż. Dostępny jest szeroki wybór kolorów.

Plandeka na piaskownice produkcja na wymiar:

Sprzedawane przez nas plandeki na piaskownicę są cięte na dokładny wymiar podany przez klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania nawet dla piaskownic o nietypowych rozmiarach Możemy zaoferować pokrowce na piaskownice o rozmaitych kształtach, np. kwadraty, prostokąty, pięciokąty, sześciokątne, a także koła i owale, zapewniając idealne dopasowanie i szczelność.

Montaż okrycia na piaskownicę jest bardzo prosty, gdyż każda plandeka posiada zakładki zaopatrzone w oczka montażowe ze stali nierdzewnej, przez które wystarczy przewlec dołączona linkę gumową.

 

Jeśli szukasz okrycia na piaskownicę
Skontaktuj się z naszym konsultantem pod nr.tel.: 780-090-280
biuro czynne od pn.-pt. w godzinach 8:00 -16:00

 

 

 

 

Wycena plandek