Plandeki na ogrodzenie

Plandeki na ogrodzenie

Oferujemy Państwu najwyższej jakości plandeki na ogrodzenie. Realizujemy zamówienia pod wymiar zlecony przez klienta. Prezentowane plandeki na płot świetnie sprawdzają się jako alternatywne przesłony odgradzające teren w sposób niewidoczny dla przechodniów. Wykonane są z wytrzymałych materiałów, a przy tym przystępne cenowo. Powszechnie znajdują zastosowanie jako standardowe ogrodzenia budowlane, ogrodowe, jak również wykorzystywane są podczas imprez masowych, np. koncertów.

plandeki na ogrodzenie

Plandeki na ogrodzenie i płot- specyfikacja:

Plandeka ogrodzeniowa produkowana jest z wytrzymałych materiałów: PE (PP) 200 g/m2 oraz PCV 650 g/m2, a także dostępna w wykonaniu trudnopalnym. Używane przez nas materiały są bardzo trwałe, wodoodporne i odporne na pleśń. Podwójnie zagrzane brzegi dają możliwość trwałego mocowania. Ponadto krawędź plandeki jest wzmocniona polipropylenowym sznurkiem. Przesłony mają oczka zakute po całym obwodzie co 50 cm (lub gęściej na życzenie klienta), umożliwiając tym samym bezproblemowy montaż plandeki. Co więcej oczka montażowe wykonane są z ocynkowanej stali co zapobiega wchodzeniu rdzy. Najprostszym sposobem montowania plandeki na płocie jest użycie nylonowych opasek kablowych.

Materiały na plandeki na ogrodzenie :

  1. Plandeki PCV – materiał na wiele sezonów o dużej odporności na uszkodzenia. Sprawdzają się idealnie w trudnych warunkach otoczenia. Dostępne w szerokiej palecie kolorów, m.in.: niebieski, zielony, brązowy, czerwony, żółty, beżowy.
  2. Plandeki PE – materiał szeroko stosowany, uniwersalny w użyciu. Są to najcieńsze plandeki, dostępne w 3 kolorach do wyboru: siwy / niebieski / zielony.
  3. Plandeki trudnopalne PCV – wykonane ze specjalistycznego, materiału (certyfikowana tkanina trudnopalna). W kontakcie z ogniem zapali się, ale zaraz po zniwelowaniu źródła samoistnie gaśnie. Poza tym jak wszystkie plandeki PCV są bardzo wytrzymałe, nawet w wymagających warunkach atmosferycznych.

Plandeki na wymiar sprzedaż:

Nasza firma specjalizuje się w produkcji plandek i zapewnia realizacje wykonane pod dokładny wymiar klienta. U nas zamówisz zarówno pojedynczą plandekę jak i całą serię. Oprócz przesłony na ogrodzenia oferujemy szeroki wybór innych rozwiązań z plandek. Dysponujemy trwałymi materiałami i bogatą paletą kolorów. Gwarantujemy szybką dostawę za pomocą sprawdzonych firm kurierskich.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z naszym konsultantem pod nr tel. : 780-090-280.

Wycena plandek