Plandeki Bydgoszcz Castorama

plandeki Bydgoszcz Castorama

 

Plandeki Bydgoszcz Castorama

Nasza firma specjalizuje się w produkcji zabezpieczeń plandekowych o szerokim zastosowaniu. W ofercie znajdziecie Państwo zabezpieczania z plandeki do altanki, kotary i przesłony z plandeki, kaptury na palety czy rękawy zrzutowe. Zapewniamy również plandeki łączone z folia przezroczysta imitującą okno. Ponadto pozostawiamy do wyboru kilka rodzai materiału: tkanina PE (PP) 200g/m2 lub plandeka gumowana PCV 650/900g/m2 oraz plandeka samogasnąca PCV 650g/m2. Wszystkie plandeki wykonujemy na wymiar podany przez Klienta, co pozwala na idealne dopasowanie i szczelność zabezpieczenia. Z tego względu nie posiadamy gotowych plandek z magazynu, a wyceny przygotowujemy każdorazowo na zapytanie uwzględniając niezbędny osprzęt. Zachęcamy do kontaktu z biurem Plandeki Bydgoszcz w sąsiedztwie Castorama.

plandeki Bydgoszcz Castorama

Plandeki na altanki

Największym zainteresowaniem cieszą się plandeki z oknem do tarasu czy altany. Estetyczne zabezpieczenie pozwala na korzystanie z pomieszczenia niezależnie od warunków pogodowych panujących na zewnątrz, a przy tym ochrania altanę przed niszczeniem. Są to plandeki wodoszczelne, odporne na wiatr, śnieg, deszcz czy mróz. W ofercie szeroki wybór kolorów.

Sprzedaż plandek

Plandeki na wymiar realizujemy po uprzednim uzgodnieniu z Klientem wszelki szczegółów (rozmiar, kolor, osprzęt). Zamówienia można składać mailowo, telefonicznie lub w siedzibie firmy obok Castorama ul Szajnochy Bydgoszcz. Produkcja trwa ok 5 – 7 dni roboczych. Gotowe plandeki wysyłam na wskazany adres.

Plandeki na wymiar

Plandeki są idealną formą ochrony dla istniejących już pomieszczeń dlatego kluczem jest wykonanie zgodnie z formatem. Mamy tego świadomość i w większości zajmujemy się produkcją plandeki na wymiar. Nie ma dla nach niestandardowych formatów, wszystkie plandeki wykonujemy według projektu Klienta. Jednak należy liczyć się z tym, że produkt nie jet dostępny od reki.

Castorama Bydgoszcz – biuro handlowe

Mimo że nasza centrala znajduje się w Bydgoszczy zapewniamy zasięg ogólnopolski, gdyż wysyłamy gotowe realizacje na wskazany przez Klienta adres. Oczywiście jest również możliwość odbioru osobistego plandeki w Bydgoszcz obok Castorama. W razie pytań zachęcamy do kontaktu pod nr tel.: 780-090-280.

 

 

 

Wycena plandek