Ściany przeciwdeszczowe do altanek i ogródków piwnych

 

Ściany przeciwdeszczowe do altanek i ogródków piwnych

Aby skutecznie zabezpieczyć altankę ogrodową polecamy plandeki wodoszczelne z PCV. Zapewniamy bogaty wybór kolorów, a także możliwość wgrzania folii przezroczystej imitującej okno. Ponadto plandeki na altanki to produkt wielosezonowy odporny na wszelakie kapryśne warunki pogodowe. Plandeki altankowe do samodzielnego montażu zarówno zakłada się jak i zdejmuje bez problemu, dzięki uchwytom obrotowym. Wszystkie osłony na altany z plandeki na wymiar są wykonane według wytycznych Klienta, co zapewnia idealne wykonanie i precyzyjne wykończenie.

 

plandeki wodoszczelne

 

Zabudowy altankowe

Ściany przeciwdeszczowe do altanek gwarantują idealne zabezpieczenie przed warunkami atmosferycznymi: deszczem, śniegiem, słońcem, wiatrem czy mrozem. Dlatego plandeki wodoszczelne świetnie sprawdzają się w zastosowaniu zewnętrznym idealnie chroniąc wnętrze pomieszczenia. Kluczem właściwej ochrony jest precyzyjne wykonanie plandeki na wymiar, aby zapewnić dokładne pokrycie i szczelność. W związku z tym wszystkie zabudowy altankowe z plandeki wykonujemy według wymiarów Klienta. Ponadto personalizujemy nasze produkty również pod kątem rozstawienia oczek, koloru i dodatkowego osprzętu.

Folia plandekowa do altany i na taras

Szczególnie dużą popularnością cieszą się plandeki z oknem. Zapewniają dobry dopływ światła i estetyczny wygląd. Z tego względu są chętnie wybierane na okrycia altankowe oraz plandeki do ogródków piwnych. Okna foliowe tak samo jak tkanina PCV są wystarczająco wytrzymałe na warunki zewnętrzne. Plandeka z folią przezroczysta jest równie wodoszczelna jak tkanina PCV. Jednakże w celu wzmocnienia plandeki, okna z folii przezroczystej zawsze zgrzewane są z pasem koloru, który tworzy ramkę wokół okna, do której mocowane są oczka montażowe.

Ściana z plandeki do altany

Powszechnie plandeki do altany wykonujemy na każde przęsło osobno. Ściany przeciwdeszczowe do altanek wykonane z plandeki mają zakute na krawędzi oczka, które zakłada się na uchwyt obrotowe przymocowany do belki. Jest sprawdzony i łatwy sposób montażu pozwalający również na szybki demontaż lub częściowe podwinięcie. Każda ściana z plandeki do altany to produkcja na wymiar według wytycznych Klienta.

Plandeki przeciwdeszczowe do altanki na wymiar. Zadzwoń 780-090-280 i dowiedź się więcej.

 

 

 

Wycena plandek