Plandeki kupuj w Planmat – produkcja na zamówienie

Nasza firma od lat dostarcza plandeki na wymiar w szerokim zastosowaniu. W naszej ofercie znajdują się zarówno plandeki do użytku domowego dla klientów indywidualnych jak i zabezpieczenia dla firm i przedsiębiorstw. Największym zainteresowaniem cieszą się plandeki na taras z folią przezroczystą oraz kotary i przesłony z plandeki jak również pokrowce na wymiar. W ofercie można znaleźć proste plandeki okryciowe na wymiar (np. na dach, piaskownicę czy przyczepę rolniczą) jak również bardziej wymagające zabezpieczenia, jak np., ścianki z oknem do altanki, kotary na myjnię z folia przezroczystą czy pokrowce z plandeki.

plnadeki kupuj w planmat

Prowadzimy wyłącznie sprzedaż na zamówienie zapewniając produkt idealnie dopasowany. Dlatego plandeki kupuj w Planmat. Masz możliwość personalizacji okrycia pod kątem: wymiaru, koloru, rodzaju tkaniny oraz okuć.

Czy tanie plandeki to najlepszy wybór ?

Rodzaj plandeki należy dobrać odpowiednio do przeznaczenia. Nie zawsze najdroższy produkt będzie służył najlepiej. Przed zakupem należy zapoznać się z właściwościami tkanin, aby dokonać trafnego wyboru. Na wstępie warto zaznaczyć, że każdy nasz produkt to w 100% wodoodporna plandeka. Rożnica polega na wielkości gramatury materiału, im jest wyższa tym produkt ma większą wytrzymałość na uszkodzenia. Dlatego w przypadku częstego użytkowania plandeki kupuj z tkaniny PCV 650g/m2. Z kolei plandeka PE (PP) 200g/m2 jest zdecydowanie tańsza, lżejsza i łatwiejsza do samodzielnego zakładania, ale mniej trwała. Świetnie się sprawdza jako okrycie stałe jednosezonowe. W związku z powyższym cena plandeki nie zawsze jest najtrafniejszym kryterium wyboru najlepszego okrycia.

Plandeki kupuj na wymiar

Kluczem do skutecznego zabezpieczenia jest dobre dopasowanie formatu okrycia. Z racji tego, że plandeka jest bardzo uniwersalnym materiałem ochronnym to można nią osłonić nią niemal wszystko, jedynym ograniczeniem jest kreatywność. Dlatego plandeki kupuj na wymiar, aby zapewnić skuteczną ochronę i estetyczny wygląd. Plandeki na wymiar to idealne rozwiązanie dla nietypowych okryć, jednak trzeba mieć na uwadze, że nie jest to produkt dostępny od ręki. Zależnie od rodzaju plandeki – czy jest to zwykła płachta, plandeka z oknem czy pokrowiec to czas realizacji wynosi od 5-10 dni.

Zamówienia można składać telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy do kontaktu: tel 780-090-280.

Wycena plandek