Plandeki na palety – pokrowiec na wymiar

Pokrowce z plandeki są powszechnie używane jako skuteczne zabezpieczenie przed wiatrem, deszczem, kurzem czy zabrudzeniami. Idealnie sprawdzają się zarówno do użytku domowego jak i w przemyśle. Jednak najczęściej otrzymujemy zapytania o plandeki na palety w formie pokrowca. Z uwagi na różnorodność wymiarów jak i zmienne wymogi co do wysokości zabezpieczenia, pokrowce na palety z plandeki wykonujemy wyłącznie na indywidualne zamówienie. Każdorazowo do wyceny plandeki na palety należy podać wymiar wraz z wysokością, rodzaj materiału oraz zapotrzebowanie. Jeśli potrzebne są dodatkowe rozwiązania jak np.: oczkowanie, kieszenie, czy odpinane boki to należy wskazać je w zapytaniu. Na tej podstawie możemy oszacować jaka będzie cena plandeki na palety i czas realizacji.

plandeki na palety

Jaki materiał wybrać na pokrowce, kaptury na palety ?

Zależnie od przeznaczenia plandeki na palety możemy zaoferować wykonanie z 2 rodzajów materiałów. Jeśli ma być to okrycie na stałe bez konieczności ciągłego zdejmowania to zdecydowanie taniej wypadają pokrowce PE (PP) 200g/m2, jednak łatwo je uszkodzić. Zdecydowanie trwalszym rozwiązaniem są pokrowce PCV 650g/m2. Wyższa gramatura zmniejsza ryzyko uszkodzenia. Jeśli chodzi o skuteczność ochronną to każda z wymienionych tkanin plandekowych niezależnie od rodzaju zapewnia 100% wodoszczelność i stanowi zabezpieczenie przed wszelkimi zabrudzeniami.

Plandeki na palety euro

Najczęściej zamawiane pokrowce na wymiar to kaptury na palety euro. Produkt idealnie sprawdza się jako zabezpieczenie różnego rodzaju załadunku. Plandeka na palety euro produkowana jest wyłącznie na wymiar mimo, że format jest znany, ale wysokość jest różna. Dodatkowo oferujemy różnego rodzaju rozwiązania pozwalające na odpinanie boków, aby ułatwić korzystanie z pokrowca bez konieczności zdejmowania. Mogą to być pokrowce na zamek błyskawiczny, na rzep czy po prostu pozostawione luźno krawędzi z oczkami do związania. Co więcej wykonujemy udogodnienia takie jak np., kieszenie na dokumenty, czy okno rewizyjne. Czas produkcji plandeki na palety jest ustalany indywidualnie z Klientem na etapie ofertowania.

Zachęcamy do indywidualnej wyceny i składania zamówień na produkcję na wymiar. Więcej informacji pod nr tel.: 780-090-280.

 

Wycena plandek