Plandeki na kontenery z PE (PP) i PCV

Plandeki na kontenery z PE (PP) i PCV

Nasza firma od lat zajmuje się produkcja plandek na wymiar. Realizujemy niestandardowe zamówienia pod indywidualny wymiar klienta. Jednym z wielu rozwiązań, które prezentujemy w naszej ofercie są plandeki na kontenery. Szczególnie polecamy ten produkt przy zabezpieczeniu wymagających ładunków takich jak, np. odpady budowlane, złom, odpady metalowe. Okrycia na kontenery mogą być wykonane z kilku tkanin i w szerokiej palecie kolorystycznej. Podejmujemy się realizacji zarówno seryjnych jak i jednorazowych.

Poszukujesz plandeki na kontener o niestandardowym wymiarze.                             Zadzwoń 780-090-280.

Plandeki na kontenery – wybierz odpowiedni materiał:

Płachty okryciowe na kontener powinny być elastyczne i wytrzymałe oraz odporne na warunki atmosferyczne aby skutecznie chronić przechowywane przedmioty. Proponujemy Państwu plandeki na kontenery wykonane z tkanin: PE (PP) 200g /m2 oraz PCV 650g /m2 lub 900 g/m2. Proponowane przez nas materiały gwarantują znakomitą wytrzymałość i odporność na warunki atmosferyczne. Ponadto są to tkaniny wodoodporne idealnie nadające się od okryć zewnętrznych.

 

plandeki-na-kontenery-planmat.pl

Wykonujemy plandeki na pojemniki różnego przeznaczenia, np. kontenery drogowe do wywozu śmieci, kontenery transportowe do przewozu piasku, żwiru i betonu oraz mas bitumicznych, a także kontenery morskie i stacjonarne.

Plandeka na kontener – produkcja na wymiar:

Oprócz wysokiej jakości tkanin zapewniamy precyzyjną obróbkę plandek, co znacznie wydłuża trwałość naszych produktów. Okrycia na kontenery są produkowane poprzez zgrzew materiału gorącym powietrzem, a każda krawędź jest zgrzana podwójnie znacznie zmniejszając możliwość rozerwania. W miejscach szczególnie narażonych na zużycie wgrzewamy pasy wzmacniające chroniące przed przetarciami. Wykorzystujemy oczka montażowe ze stali ocynkowanej, które mocujemy na podwójnych krawędziach plandeki. Zamówienie niestandardowe realizujemy według wymiarów podanych przez klienta lub według przesłanego projektu. W większości przypadków kontener jest dostosowany do zamocowania plandeki i wystarczy jedynie nałożyć płachtę przewlekając odpowiednio linkę gumową przez zakute w materiale oczka montażowe.

 

Wszystkie zamówienia traktujemy indywidualnie, w celu wyceny prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Czas realizacji zależy od stopnia trudności zlecenia i wynosi od 5-10 dni roboczych. Gotowe plandeki dostarczamy przy współpracy ze sprawdzonymi firmami kurierskimi.

 

 

 

Wycena plandek