Plandeki na świetliki dachowe

Plandeki to produkt o szerokim zastosowaniu z uwagi na uniwersalne właściwości i dużą wytrzymałość. Przede wszystkim chroni zabezpieczone przedmioty i obiekty przed uciążliwymi warunkami atmosferycznymi: wiatrem, deszczem, słońcem. Tym razem chcemy Państwu zaprezentować nietypowe zastosowanie plandeki na świetliki . Tkaniny plandekowe bardzo dobrze sprawdzają się w tym rozwiązaniu i z powodzeniem są wykorzystywane w celu zabezpieczenia otworów okiennych w dachu. Kluczem jest wybór cienkiego materiału lub jasnego koloru, który będzie przepuszczać światło i zapewni jasność w pomieszczeniu. a przy tym jest wodoodporny. W odwrotnym przypadku kiedy oczekujemy odcięcia dopływu światła zalecamy cięższe tkaniny spełniające funkcję rolety na świetliki.

plandeki na świetliki

Plandeki na świetliki – wybierz materiał:

Sugerując się wyborami naszych Klientów z pewnością możemy zaproponować plandeki na świetliki z PE (PP) 200g/m2. Materiał jest wystarczającą trwały, a przy tym na tyle cienki i lekki, że swobodnie przepuszcza światło. Dostępny w kolorach: niebieski, zielony i siwym. Ponadto wybór tkaniny PE (PP) gwarantuje atrakcyjną cenę przy wysokiej jakości.

Dla bardziej wymagających aplikacji możemy zaproponować pokrycia na świetliki z PCV 650g/m2. Jest to tkanina zdecydowanie grubsza i dzięki temu bardziej wytrzymała jednak znacznie ogranicza dostęp światła, ale z kolei bardzo dobrze sprawdza się jako roleta celem zacienienia pomieszczenia. Niemniej istnieje możliwość zgrzania w plandece okna z folii przezroczystej co gwarantuje 100% przepuszczalność promieni słonecznych. Jest to rozwiązanie bardzo estetyczne ale na pewno z wyżej półki cenowej niż PE (PP).

plandeki na świetliki

 

Okrycia na okna dachowe z plandeki na wymiar:

Wszystkie okrycia na świetliki realizujemy według wymiaru Klienta mając na uwadze różnorodność formatów otworów okiennych. Na życzenia w cenie zakuwamy oczka montażowe po obwodzie plandeki w celu ułatwienia mocowania. Ponadto wszystkie pokrycia mają podwójnie zgrzane krawędzie, co zwiększa wytrzymałość produktu i pozwala na dłuższe, bezproblemowe użytkowanie oraz chroni przed rozerwaniem nawet podczas ciężkich warunków pogodowych. Pomiary i montaż pozostawiamy po stronie Klienta. Czas realizacji zależy od stopnia trudności wykonania i jest ustalany na etapie ofertowania. Gotowe realizacje wysyłamy kurierem na wskazany adres.

 

 

 

Wycena plandek