Pokrowiec z plandeki na wymiar

Plandeka jest materiałem, który idealnie sprawdza się do różnego rodzaju okryć zabezpieczających przed brudem, kurzem czy niepożądanymi warunkami pogodowymi. Plandeki z powodzeniem są wykorzystywane na halach magazynowych czy produkcyjnych, gdzie konieczna jest ochrona przechowywanych towarów czy maszyn. W tym przypadku idealnie sprawdza się pokrowiec z plandeki. Ponadto wykonanie na zamówienie pozwala idealnie dopasować wymiar okrycia do zabezpieczanego przedmiotu. Największą popularnością cieszą się pokrowce na palety do zabezpieczenia składowanego towaru. W naszej ofercie zapewniamy tylko spersonalizowaną produkcję pod wymiar. Zamawiający nie tylko decyduje o wymiarze, rodzaju materiału czy kolorze okrycia, ale także ma możliwość doboru dodatkowych udogodnień jak, np.: pokrowce na zamek błyskawiczny, czy zapinane na rzep, pokrowce z oknem rewizyjnym, pokrowce ze ściągaczem na dolnej krawędzi itp.

pokrowiec z plandeki

Wodoszczelne pokrowce z plandeki – wybierz materiał

Niezależnie z jakiego rodzaju tkaniny plandekowej wykonany zostanie pokrowiec, każde oferowane przez okrycie jest wodoszczelne do czasu przedziurawienia. Dlatego polecamy produkcję z plandeki gumowanej PCV 650g/m2 mimo że jest droższa od plandeki PE (PP) 200g/m2, ale wyższa gramatura przekłada się na jakość i wytrzymałość produktu. Przede wszystkim wybierając kaptur na paletę, który będzie często zakładany i zdejmowany nie warto oszczędzać na tkaninie. Dodatkowo po stronie zamawiającego zostawiamy dowolność wyboru koloru czy okuć.

Otwierany pokrowiec z plandeki z odpinanymi bokami

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się pokrowce z plandeki na wymiar z odpinanymi bokami. Dzięki takiemu rozwiązaniu zdecydowanie łatwiej jest dostać się do zabezpieczonego produktu bez konieczności zdejmowania całego zabezpieczenia. Proponujemy rozwiązania typu: oczkowanie krawędzi w pionie i sznurowanie, zapinanie na rzep czy pokrowiec z plandeki zapinany na suwak (podano w kolejności od najtańszego rozwiązania). Ilość odpinany krawędzi jest dowolna od 1-4.

Jak zamówić pokrowiec z plandeki ?

Z uwagi na fakt, że jest to produkt wykonywany na zamówienie – nie jest dostępny od ręki. Czas realizacji wynosi ok 7-10 dni. Składając zamówienie na pokrowiec z plandeki należy uwzględnić:
-wymiar,
-rodzaj materiału,
-kolor,
-dodatkowe udogodnienia lub oczkowanie.

Wszystkie wyceny przygotowujemy w ciągu 24h. Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń: 780-090-280.

 

 

Wycena plandek