Plandeki wielosezonowe, sprawdź jakie wybrać

Plandeki wielosezonowe, sprawdź jakie wybrać

Plandeki są bardzo popularnym materiałem, który znajduje zastosowanie w wielu różnych miejscach. Oferujemy plandeki na wymiar z wielu materiałów, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować plandekę do Twoich potrzeb.

W tym wpisie przedstawię przykładowe zastosowania plandek dla różnych pór roku. Odpowiednie przechowywanie materiału pozwoli na wykorzystanie jej przez kolejne lata.

plandeki wielosezonowe sprawdź jak je wybrać

Korzyści z zastosowania plandek polietylenowych w różnych porach roku

Warto wiedzieć, że plandeka jest uniwersalnym tworzywem, które może znaleźć zastosowanie w wielu różnych miejscach.. Zakupiona przez Ciebie plandeka może służyć przez cały rok. Poznaj wszystkie sposoby wykorzystania plandeki ze względu na różne pory roku.

Zastosowanie plandeki na jesień

Zastanawiasz się, jak wykorzystać plandekę jesienią? Powszechnie stosuje się ją do przykrywania stosów drewna opałowego przed śniegiem i lodem. Po dostarczeniu drewna opałowego do twojego domu, przykryj je plandeką, aby zabezpieczyć je na sezon jesienno-zimowy. To tylko jedno z możliwych zastosowań.

Możesz również użyć plandeki, aby stworzyć ściany wokół zadaszonego tarasu lub werandy i przedłużyć sezon letni tworząc barierę przed wiatrem. Możesz także użyć plandeki do przykrycia ogrodu po zastosowaniu kompostu i wszelkich dodatków zwiększających zawartość składników odżywczych w glebie.

Przechowujesz samochód lub kosiarkę na zimę? Przykrycie jej plandeką zapobiega gromadzeniu się kurzu i brudu na zewnątrz. Plandeka jest również przydatna do przykrycia zabawek i placów zabaw dla dzieci, np. piaskownicy.

Zastosowanie plandeki na zimę

Plandeki PE to świetny sposób na zablokowanie przeciągów przy drzwiach prowadzących do domu, piwnicy lub garażu. Jeśli zimne powietrze wpada przez szczeliny wokół drzwi, które nie są zbyt często używane w zimie, zawieś nad nimi plandekę, aby zablokować przepływ powietrza. Może to również pomóc zaoszczędzić Twoje pieniądze na kosztach ogrzewania.

Plandeka polietylenowa może również ochronić Twój dach. Jeśli przed nadejściem wiosny zauważysz dziurę, plandeka polietylenowa może zapobiec przedostawaniu się wody podczas opadów śniegu lub deszczu.

Zastosowanie plandeki na wiosnę

Plandeka polietylenowa może przydać się podczas wiosennych porządków w Twoim ogrodzie. Wykorzystaj ją do zbierania kruszonego kamienia, ściółki z kory lub ziemi ogrodowej. Możesz umieścić je na plandece i z łatwością przenieść je z plandeki na taczkę. Ułatwi to zachowanie czystości w miejscu Twoich prac ogrodowych.

Plandeka to również odpowiedni materiał na zebranie skoszonej trawy i przeniesienie jej do pojemnika na kompost. Dodatkowo ciemna plandeka z polietylenu może pomóc szybciej przyciągnąć słońce i ogrzać wodę w basenie.

Zastosowanie plandeki na lato

Plandeka może znaleźć zastosowanie podczas Twoich letnich kempingów. Użyj jej jako warstwy ochronnej pod namiotem. To wygodny sposób, aby spód namiotu nie leżał bezpośrednio na wilgotnym podłożu.

Plandeka może również ochronić przed upalnym słońcem. Rozłóż plandekę nad piaskownicą lub leżakiem, aby szybko zrobić osłonę przeciwsłoneczną i zapobiec bolesnym oparzeniom słonecznym. Za pomocą lin możesz przymocować plandekę do konarów drzew lub haków i w razie potrzeby podnosić i opuszczać.

Odporność wielosezonowych plandek

Przy odpowiedniej pielęgnacji plandeka wytrzyma lata. Musisz zwrócić uwagę, aby przechowywać ją odpowiednio przygotowaną, tj. suchą i czystą w szczelnym plastikowym pojemniku. Taki sposób przechowywania przyczyni się do dalszej przydatności plandeki do użycia.

Plandeki polietylenowe są wodoodporne, ale nie zapobiegają przedostawaniu się wody przez długi czas. Jeśli szukasz plandeki, która zatrzyma wodę ze stawu lub oczka wodnego, lepszym wyborem będzie plandeka PCV. Plandeka polietylenowa natomiast dobrze nadaje się do przykrycia basenu, aby zapobiec przedostawaniu się liści i patyków do basenu jesienią i zimą.

Plandeki wielosezonowe sprzedaż

Niektóre plandeki są pokryte powłoką UV, aby chronić przed uszkodzeniami słonecznymi. Zazwyczaj te plandeki są białe, czarne, zielone lub srebrne. Niebieskie plandeki polietylenowe są zwykle najlżejsze i bardzo wszechstronne, dlatego można je najczęściej spotkać. Moją radą jest, aby nie szukać najtańszej plandeki, ale takiej, która odpowiada Twoim potrzebom.

Zarówno plandeki polietylenowe, plandeki PCV, jak i każde inne dostępne są w wielu różnych rozmiarach, możemy stworzyć również plandekę na wymiar na Twoje specjalne zamówienie. Jesteśmy doświadczoną firmą, która na pierwszym miejscu stawia zadowolenie naszych klientów oraz jakość produktów.

Zachęcam do kontaktu telefonicznego. Omówimy wszystkie Twoje potrzeby, jakie musi spełniać najlepsza dla Twojego zastosowania plandeka oraz pomogę w podjęciu odpowiedniej decyzji.

Wycena plandek